Roomy 4.0 Profi

 
Expert na prachové chuchvalce a jemný prach
 • Intenzívne vysáva koberce i hladké podlahy
 • Vytiera na sucho jemný prach a leští podlahu
 • Vysoký sací výkon s BDLC motorom
 • Navyše Profi kufrík s bohatou výbavou

-45%. Ihnedˇ na odoslanie.
Garantujeme do

Dostupnosť Skladom >3 ks, DOPRAVA ZADARMO
Bežná cena €622.61
Ušetríte €280.21 (–45 %)
€342.40
   
Značka Robzone
Kategória Vysávače
Záruka 2 roky
 


POPIS vysávače ROOMY 4.0

 
Roomy-popis
 
 
Roomy-kos
Objemný kôš zhltne i prachové chuchvalce
 

Roomy 4.0 vďaka technologii Hard – Press systém pod vysokým tlakom vysaje až 1 liter nečistôt priamo do zberného koša.

Všetky omrvinky, chlpy, vlákna i veľmi jemný prach stlačí v koši do pevnej prachovej kocky, ktorú bez zbytočného prášenia pohodlne vyklopíte.

Prachové chuchvalce sú najväčším problémom veľmi obľúbených hladkých podláh. Odpadová nádoba spoĺahlivo pohltí nielen veľké množstvo jemného prachu počas upratovania ale i rozmernejšie prachové chuchvalce, ktoré iné vysávače vačšinou len rozmetajú po miestnosti. RobZone Roomy 4.0 si tak ako jediný poradí s veľkým množstvom týchto strašiakov. Prachové chuchvalce sú nielen nevzhĺadné, ale i nebezpečné. Spolu s jemným prachom totiž poskytujú ideálne útočište pre radu roztočov a baktérií. Tie sa živia prevažne čiastočkami odumretej kože a organickej hmoty, ktoré tvoria hlavnú zložku domáceho prachu. Následne zanechávajú v našich domácnostiach strávenú potravu a výkaly, ktoré spôsobujú astmu, alergie, chronickú nádchu ale napríklad aj zápaly kože či zápal spojiviek.


Roomy-mop
Mikrovláknový mop podlahu zbavi jemného prachu
 

Mikrovláknový mop z dvoch rôznych typov mikrovlákien na seba viaže neuveriteľné množstvo prachu a podlahu súčastne leští.

Výrazne tak zvyšuje kvalitu upratovania oproti vysávačom bez možnosti použitia mopu. Mop je určený pre suché čistenie všetkých typov hladkých podláh. Jeho vlákna sú stálou silou pritlačované k podlahe a svojimi hranami oddeľujú jemný prach, ktorý priľnul k podlahe a nedá sa vysať, pretože je elektricky nabitý.

Robotický vysavač Roomy 4.0 má premyslenú konštrukciu, vďaka ktorej je možné použiť hlavnú rotačnú kefu i mop naraz. Nemusíte tak, ako u iných vysávačov riešiť dilema či použiť mop alebo kefu a efektivita upratovania je až dvojnásobná oproti robotickým vysávačom, ktoré vôbec nemajú mopovaciu súpravu.

Mop je výmenný a ľahko ho vyperiete na 40°C v pračke. Pokiaľ máte v byte koberce, ľahko vymedzíte pre robota virtuálnou stenou, aby ich pri pomovaní z upratovania vynechal.


Roomy-BLDC motor
Vysoký sací výkon
 

Perfektne vysaje až 80 m2 a zbaví vašu podlahu prachu i prachových chuchvalcov. Vďaka modernej technologii satia, digitálne riadeným BLDC motorom vysáva Roomy 3 x vyššou sacou silou ako bežné robotické vysavače.


Roomy-Green Care system
System Green Care
 

Čistiaci systém Green Care je špeciálna sada antistatických štetinových kief pre kvalitné kartáčovanie kobercov a vymetania prachu z rohov a pozdĺž stien.V kombinácii s mikrovláknovým mopom je starostlivosť o vašu podlahu 100% zaistená.

Zdokonalené riešenie systému rotačnej kefy zaručuje vysokú odolnosť proti namotávaniu vlasov a zvieracích chlpov. Už tradične je Roomy 4.0 vybavený štetinovým kefami, ktoré oproti silikónovým alebo gumovým dovedú kvalite vykefovať aj koberce. Vďaka špeciálnemu uchyteniu je kefa v nepretržitom kontakte s podlahou a reaguje na všetky jej nerovnosti.

Vďaka Green Care systému sa zvyšuje účinnosť upratovania až o 30% a hladká podlaha zostáva dokonale čistá a lesklá.


Roomy 4 - Active Brush
Sacia hlavica ACTIVE BRUSH
 

Robotický vysavač Roomy 4.0 je vybavený hlavicou ACTIVE BRUSH s hlavnou rotačnou kefou pro perfektné upratovanie kobercov. Spolocne s dvomi bočnými kefami zaistí dokonalý výsledok upratovania. Špeciálne prichytenie kief zaistí takmer bezúdržbovú prevádzku.

Zdokonalené riešenie systému rotačnej kefy s lamelami zaručuje vysokú odolnosť proti namotávaniu vlasov a zvieracích chlpov. Kvalitne pripevnené ložiská nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Špeciálne pripevnená kefa je v nepretržitom kontakte s podlahou a reaguje na všetky jej nerovnosti..


Roomy-popis-filtry
HEPA filter nielen pre alergikov
 

Vedeli ste, že až 90% domáceho prachu je tvorené roztočmi a ich, povedzme exkrementami? Je zdravé postaviť im do cesty HEPA filter!

HEPA filter je často uvádzaný v súvislosti s alergiami a alergikmi. Jemný prach, práve ten biologického pôvodu, je zdraviu naozaj škodlivý, aj keď nie ste práve alergik. Veĺké množstvo prachových častíc sa totiž usádza v dýchacích cestách natrvalo. Duoro XCLEAN práve vďaka HEPA filtru dokáže zachytiť aj veĺmi jemný prach, ktorý sa už ďalej nešíri po domácnosti.


AKO FUNGUJE ROOMY 4.0   |   < SPÄŤ K MENU

 
Roomy 4-jak-funguje-SK
 
 
roomy4-nabiji
Automatické nabíjanie a nastavenie času upratovania
 

O dobíjanie robota sa nemusíte starať, zvládne to sám. V dobíjacej základni bude čakať na ďaĺšiu príležitosť k upratovaniu. Po skončení upratovacieho programu vysávač samostatne vyhľadá najbližšiu nabíjaciu základňu, zaparkuje a automaticky sa začne nabíjať. Je tak neustále pripravený upratovať. Môžete tiež naprogramovať presný čas, kedy má Roomy začať upratovať. Vysávač potom upratuje automaticky i keď už nie ste doma.


roomy4-virtual-zed
Virtuálnou stenou vymedzíte pre Roomy, kde má a nemá upratovať.
 

Potrebujete rozdeliť väčšiu miestnosť alebo zavrieť pred Roomy 4.0 izbu, ktorá nemá dvere? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu.

Virtuálna stena vysiela neviditeľný infračervený lúč s dlžkou až 4 m. Lúč vytvorí virtuálnu stenu a zabráni tak robotovi prejsť do ďaľších miestností, na ktorých nemôžete zatvoriť dvere. Virtuálnou stenou môžete taktiež rozdeliť väčší priestor do menších častí a upratať iba tam, kde chcete. Napr. vstupné haly, priestorné obývacie izby alebo spojené obývacie izby s kuchynským kútom. Virtuálna stena je veĺkým pomocníkom aj i pri suchom stierani hladkej podlahy, kedy s jej pomocou môžete vyznačiť koberce tak, aby ich pri pomovaní robot vynechal.


roomy4-dalkove-ovladani
Diaĺkový ovládač a upratovacie režimy.
 

Robotický vysávač Roomy 4.0 môžete ĺahko ovládať pomocou diaĺkového ovládača alebo si vybrať z niekoľkých upratovacích režimov SPOT/UPRATOVANIE POZDĹŽ STENY /AUTOMATICKÉ UPRATOVANIE.

V režime automatického upratovania Roomy pravidelne strieda naprogramované algoritmy upratovania. Pohybom do špirály postupne pokryje čo najviac voľnú plochu. Potom zmení algoritmus na striedanie krátkych a dlhých dráh upratovania, po ktorom nasleduje upratovanie pozdĺž stien. Vďaka inteligentnej navigácii si poradí i s členitým usporiadaním nábytku a z neprehľadného miesta ľahko vyjde.

Pokiaľ chcete cielene upratať napríklad kuchynský kút, kde sa pri varení podlaha ľahko zašpiní, môžete zvoliť cielený režim upratovania.


roomy4-schody
Ako si Roomy poradí v teréne?
 

Robotický vysávač Robzone Roomy se po miestnosti orientuje pomocou infračervených senzorov. Je vybavený radom senzorov ako v nárazníku, tak v spodnej i hornej časti vysávača. Nespadne zo schodov, vyhne sa prekážke a bez problémov prekoná prechodové lišty.

Senzory v odpruženom dotykovom nárazníku detekujú predmety v blízkosti robota. Vo chvíli, keď sa Roomy blíži k prekážke, senzory to zaznamenajú a robot spomalí tak, aby nábytok nepoškodil, ale zároveň sa dostal do jeho blízkosti a dôkladne upratal. Vďaka senzorom z bočných strán nárazníka sa Roomy dokáže dostať i z užšieho priestoru.

Senzory v podvozku zabránia pádu zo schodov a z vyvýšených plôch. Vo chvíli, kedy sa Roomy navezie na okraj schodu, senzor to zaznamená a robot začne cúvať.


roomy4-podel-zdi
Roomy uprace neporiadok pozdĺž stien i okolo nábytku
 

Pomocou bočnej kefy vymetie neporiadok a chuchvalce prachu pozdĺž steny, takže už sa nebudete musieť ohýbať a neustále meniť trubice ako na klasickom vysávači. Starostlivo prejde a vysaje prach okolo nábytku, stolu i stoličiek. Vďaka jemnému nárazníku sa dostane do maximálnej blízkosti prekážky a uprace tesne okolo nej, bez toho aby ju poškodil. Vysaje chuchvalce prachu pod posteľou či pohovkou.

Roomy 4.0 je vysoký iba 10 cm, a preto bez problémov vyčistí i ťažko dostupné miesta pod skriňou, pohovkou alebo posteĺou. Vďaka technologii Hard-Press System vysaje i veĺké množstvo prachových chuchvalcov, ktoré sa často pod nábytkom vo veĺkom množstve tvoria a menšiu odpadovú nádobu tak rýchlo zaplnia.


roomy4-postel
Vysaje chuchvalce prachu pod posteľou či pohovkou
 

Roomy 4.0 je vysoký iba 10 cm, a preto bez problémov vyčistí i ťažko dostupné miesta pod skriňou, pohovkou alebo posteĺou.

Vďaka technológii Hard-Press System vysaje i veľké množstvo prachových chuchvalcov, ktoré sa často pod nábytkom vo veĺkom množstve tvoria a menšiu odpadovú nádobu tak rýchlo zaplnia.


roomy4-koberec
Perfektne uprace koberce i hladkú podlahu, ktorú viac vyleští!
 

Robotický vysavač Roomy 4.0 je ideálny pre upratovanie kobercov a skvele vyčistí i hladké podlahové krytiny. Ľahko prechádza medzi rôznymi povrchmi- linoleum, dlažba, parkety, plávajúca podlaha, koberec atď

Vďaka systému antistatických kief Green Care veľmi starostlivo vykefuje a zbaví prachu všetky koberce do výšky vlasov 0,5-1,5 cm. Vyššie koberce sú všeobecne pre robotické vysávače náročnejšie na upratovanie, pretože rotačným kefám kladú vačší odpor. Rovnako i koberce so strapcami pre robotické vysávače neodporúčame. Mikrovláknový mop používaný na suché stieranie, kombinuje dva typy vlákien a tým zvyšuje účinnosť čistenia. Navyše sa šetrne stará o drevenné a laminátové podlahy, ktoré trpia častým vytieraním vodou. Môžete ho využiť taktiež na upratovanie linolea alebo dlaždic. Z hladkej podlahy stiera i ten najjemnejší prach až trikrát účinnejšie a dosahuje tak výborných výsledkov v upratovaní. Mop sa používa výhradne nasucho a je vhodný na pranie v automatickej pračke.


roomy4-udrzba 
Ĺahká údržba vás bude baviť!
 

Aby Roomy dlho a perfektne slúžil, je dobré venovať pravidelne krátky čas i jeho údržbe. Je ale veľmi jednoduchá a rýchla. Vysypávajte pravidelne zberný koš a v prípade potreby očistite filtre. Kontrolujte kefy a koliečka prípadne očistite od namotaných nečistot. Mikrovláknový mop v prípade potreby vyperte a po čase vymeňte za nový. Výhodou je mať viac mopov, ktoré môžete striedať a potom všetky naraz vyprať v pračke na 40°.

Pravidelná strarostlivosť vám nezaberie viac než pár minút a rozhodne vám ju robot vráti.

 
 

Obsah BALENIA   |   < SPÄŤ K MENU

 

 
Roomy 4 Profi balení

Obsah balenia Roomy 4.0 :

 • Robzone Roomy 4.0
 • Nabíjacia základňa
 • Diaľkové ovládánie
 • Virtuálná stena
 • Mopovací modul
 • Mikrovláknový mop
 • Sada bočných kief Green Care (inštalované vo vysavači)
 • Sacia hlavica ACTIVE BRUSH ( inštalované vo vysavači)
 • HEPA filter (inštalovaný vo vysávači)
 • Adaptér
 • Čistiaca kefa ( súčasť odpadovej nádoby)

 

Obsah profi kufriku :

 • 1x Sada bočných kief Green Care (2 ks)
 • 2x HEPA filter
 • 1x Mikrovláknový mop

 

Obsah baleni
 

Technické parametrE   |   < SPÄŤ K MENU

 

 
 
Roomy 4 technické parametry
 

HODNOTENIE UŽÍVATEĽOV   |   < SPÄŤ K MENU

 

 
 
layout Roomy 10
 

Často kladené otázky   |   < SPÄŤ K MENU

 

 
Kde je možné Robzone kúpiť?
 
Automatické vysávače Robzone kúpite priamo od našej spoločnosti na webových stránkach www.robzone.sk alebo ich môžete objednať telefonicky na čísle +420 226 225 030.
 
Aké typy podláh dokážu roboti Robzone čistiť?
 
Väčšina modelov robotických vysávačov Robzone výborne vyčistia koberce s dĺžkou vlasu do 0,5 až 1,5 cm a všetky hladké povrchy, ako linoleá, dlažby, plávajúce podlahy, drevené podlahy i parkety. Navyše modely Roomy 4.0 sú vybavené špeciálnym systémom pre zvlášť starostlivé čistenie hladkých podláh. Model Duoro ďalej ponúka vysávanie aj mokré vytieranie v jednom. Špeciálným mopom Aquamax DUO pre mokré vytieranie dokáže Duoro Xclean vytierať i citlivé povrchy náchylné na prílišné premáčanie. Model Moppy je určený na upratovanie hladkých omývateľných podláh, je vybavený mopom zo štiepeného mikrovlákna a zásobníkom na vodu.
 
Ako sa používa mop? Je nutné ho navlhčiť a používať čistiaci prípravok na podlahy?
 
Mop pre model Roomy 4.0 je antistatický, mikrovláknový a preto sa používa výhradne nasucho bez použitia čistiacich prostriedkov. Možno ho prať v práčke. Model Duoro má vo výbave dva typy mopov. Jeden mop je určený na suché zotieranie jemného prachu, druhý mop je špeciálny Aquamax DUO, vhodný na mokré vytieranie podláh. Model Moppy má rozmerný mop zo štiepeného mikrovlákna.
 
Dokáže automatický vysávač prechádzať prahmi z miestnosti do miestnosti?
 
Prechodové lišty nie sú žiadnym problémom a klasické drevené prahy robot všeobecne zvládne do výšky 0,5 až 1,5 cm. Vždy záleží i na profile daného prahu alebo prechodnej lišty. Na dokonalé upratanie však odporúčame väčšie priestory rozdeliť do menších sekcií virtuálnymi stenami alebo prirodzene prahom medzi miestnosťami. Tým dosiahnete kvalitnejšie vyčistenie podlahy.
 
Ako si automatický vysávač poradí s vysokými kobercami a strapcami?
 
Strapce na perzských kobercoch odporúčame pred vysávaním schovať, alebo koberec zrolovať, vysávač by totiž mohol strapce nasať, alebo by sa mohli navinúť na rotačnú kefu. Potom by vysávač prerušil čistenie a nahlásil chybu. Neodporúčame automatické vysávače používať na koberce s dlhým vlasom nad 0,5-1,5 cm. Vôbec najvhodnejšie je koberec vyskúšať vopred, lebo niektoré typy zvláda dobre aj napriek dlhšiemu vlasu. Model Moppy doporučujeme iba na upratovanie hladkých podláh.
 
Za aký čas vysávač vyčistí izbu s rozlohou 50m2 ?
 
Vysávač neupratuje podlahu podľa rozlohy, ale podľa zvoleného programu. Robotické vysávače sú naprogramované na maximálnu dľžku upratovania tak, aby plocha bola čo najlepšie vyčistena. Dlhšie upratovaná podlaha je vždy lepšie vyčistená. Tzn. že pri automatickom upratovaní bude robot upratovať rovnako dlhý čas miestnosť s rozlohou 40 m² ako i miestnosť s rozlohou 80 m², ale menšia miestnosť bude uprataná dokonalejšie. Keď skončí upratovanie, zaparkuje sa do nabíjacej základne a začne sa nabíjať. Dlžka bežného upratovania na jedno nabitie batérie sa pohybuje okolo 60 - 120 min. na hladkej podlahe a cca 45-80 min na koberci. Záleží na zvolenom type robotického vysávača.
 
Aké náročné je čistenie vysávača?
 
Čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Po naplnení zberného koša (závisí od veľkosti miestnosti a znečistenia podlahy) stačí kôš jednoducho vysypať. Zberné koše nemajú žiadne papierové ani iné vrecúška. Kefky na spodnej strane postačí občas vyčistiť od usadeného prachu a vlasov a skontrolovať, či sa vlasy nenamotali na pohyblivé časti robota. Pri veľkom znečistení alebo opotrebovaní je možné kefky ľahko vymenit za nové. Samozrejme, že do údržby patrí aj výmena filtrov. 
 
Potrebuje vysávač výmenné vrecúška na smeti?
 
Nie. Nádobku na smeti stačí iba vysypať. Dômyselný systém filtrácie umožňuje jednoduché používanie bez papierových vrecúšok.
 
Aké energeticky náročné je automatické vysávanie?
 
Pri automatickom vysávaní je spotreba energie až 6x nižšia než pri bežnom ručnom luxovaní. Pritom efektivita čistenia je vďaka precíznosti robota mnohokrát vyššia.
 
Vymetie aj rohy v miestnosti?
 
Samozrejme. Bočná kefka dôkladne povymetá každý roh a prach držiaci sa pozdĺž stien. Všetky robotické vysávače Robzone majú dve bočné kefky, takže im neunikne žiadne zákutie.
 
Bude byt vyčistený rovnako ako pri klasickom luxovaní?
 
Z vlastnej skúsenosti si trúfame povedať, že vyčistený bude skutočne dokonale. Predsa len, človek nie je stroj a robot čistí tak dlho, dokým podlaha nie je ako zo škatuľky. Navyše nie je pre robota upratovať každý deň, alebo aj niekolko krát denne.
 
Dokáže vysávač pozbierať aj rozsypané smeti, na ktoré bežne používame metličku s lopatkou?
 
Presne pre takéto prípady majú Robzone vysávače program SPOT, pre dôsledné čistenie 1 m². Druhou možnosťou je využiť diaľkové ovládanie a vysávač naviesť na znečistené miesto, rovnako ako autíčko na diaľkové ovládanie, a navigovať ho na dôkladné vyčistenie daného miesta. 
 
Ako zamedzím tomu, aby vysávač čistil len jednu miestnosť a neprešiel do ďalšej, keď izbu nemožno zatvoriť dvermi?
 
V takýchto situáciách je vhodné použiť virtuálnu stenu. Je to malá veža, ktorú postavíte ku kraju miestnosti na mieste, kde chcete vysávaču zabrániť v ďalšom pohybe. Veža vysielaním digitálneho signálu vytvorí tzv. virtuálnu stenu, cez ktorú vysávač už ďalej neprejde.
 
Bývame v mezonetovom byte a obávam sa, že keď nechám vysávač pracovať v našej neprítomnosti, mohol by spadnúť zo schodov.
 
Vysávače Robzone sú veľmi inteligentné a zo schodov nespadnú! Vďaka infračerveným lúčom schody rozpoznajú a zmenia smer čistenia. Treba si ale uvedomiť, že senzory nereagujú na sklenený povrch, alebo hladinu vody.
 
Akým spôsobom sa zásielky posielajú pri objednávke v e-shope?
 
Dopravu zaisťuje prepravná spoločnosť PPL, alebo si môžte zvoliť osobné vyzdvihnutie v sieti spoločnosti Zásieľkovňa. Pokiaľ si vyberiete službu PPL, vodič osobne kontaktuje zákazníkov na telefóne uvedenom v objednávke a snaží sa s každým si dohodnúť individuálny čas pre doručenie zásielky tak, aby čas odovzdania zásielky zákazníkovi maximálne vyhovoval. Ak navrhnutý termín dodania zákazníkovi nevyhovuje, je možné sa s vodičom dohodnúť na inom termíne. Zásieľkovňa Vás sama vyzve mailom alebo telefonicky k vyzdvihnutiu objednaného tovaru.
 
Ako si vysávač poradí so psími či mačacími chlpmi?
 
Model Duoro ma dostatočne veľký zásobník na nečistoty, preto ani vysatie veľkého objemu zvieracích chlpov preňho nie je problémom. Naviac je vybavený špeciálnou hlavicou EASY-PET, ktorá je určená pre účinné vysávanie zvieracej srsti a dlhých vlasov. Spočiatku odporúčame pravidelnú kontrolu plnosti zásobníka, aby nedošlo k jeho preplneniu, a častejšiu bežnú údržbu a kontrolu, či nedošlo k zaneseniu koliesok jemnými chĺpkami alebo prachom zo srsti.

V byte máme voľne položené káble od spotrebičov a počítača, ako si s nimi robot poradí?
 
 
Môže sa stať, že i navzdory funkcii zamedzujúcej namotávaniu káblov, robot kábel namotá na rotačnú kefu robota, čím môže dôjsť k jeho poškodeniu. S bežnými káblami si robot väčšinou dobre poradí, ale obzvlášť náchylné sú tenké káble od nabíjačiek na telefón apod. Odporúčame preto dávať pozor, aby pri čistení vysávač neprišiel do styku s voľne položenými káblami. Káble zakryte ochrannou lištou, pred čistením ich odstráňte z podlahy, alebo vysávaču zamedzte v prístupe k nim.
 
Vyčistí robot aj schodište?
 
Jednotlivé schody robot bohužiaľ sám vyčistiť nedokáže, naopak, jeho veľkou výhodou je, že vďaka IR senzorom zo schodov ani z inej vyvýšenej plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí automatický vysávač mokré a zaschnuté kaluže na podlahe?
 
Modely Duoro a Moppy sú určené aj na mokré vytieranie a kvapky vody im nevadia. Nie sú ale v žiadnom prípade určené na vysiatie tekutin. 
 
Ak máme v dome veľmi tmavú, čiernú alebo farebne kontrastnú podlahu, budú senzory fungovať správne?
 
V moderných interiéroch sa týchto farbách podlahove krytiny občas objavujú. Vzhľadom na princíp fungovania infračervených senzorov nie je upratovanie týchto podlahových krytin pre robotické vysávače vhodný.
 

Ako si robotický vysávač poradí s čiernym nábytkom?
 
 
Štandartne robotický vysávač rozpozná každú prekážku, pred ňou spomalý, obkrúži ju a zvolí ďaľšiu cestu k upratovaniu. Pokiaľ sa ale vo vašej domácnosti objavuje čierny nábytok je pravdepodobné, vzhľadom k principu fungovania IR senzorov, že mȏže prisť logicky k ich nesprávnej funkcii. Čierna prekážka sa stává pre robotický vysávač ťažšie rozpoznateľnou a potom mȏže prísť k nárazu. Na takéto prípady je ale samozrejme robot vybavený pružným citlivým nárazníkom, aby neďošlo k poškodeniu prekážky ani robota. Nejedná sa o žiadný závažný problém ani chybnu funkciu robota. Doporučujeme najskȏr robota vyskúšať pod vaším dohľadom a presvedčiť sa, že skutočne pracuje ako má. 
 

Je možné kúpiť robota na splátky?
 
 
Túto službu pre Vás pripravujeme.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.