DUORO XCONTROL

 
GENERÁCIA 2.0 | NOVINKA
Nový inteligentný robot vysáva - vytiera - vysuší
 • Uprace rýchlo a systematicky až 250 m2
 • Funkcia turbo sania pre vysávanie zvieracej srsti
 • Unikátna technológia vysávania AIRMAX
 • Inteligentná navigácia XLogic pre každú domácnosť
 • Ešte výkonnejšie lítiová batéria 3250 mAh

-35%. Ihnedˇ na odoslanie.
Zľava naviac bude odpočítaná v košíku.
Garantujeme do

Dostupnosť Skladom >3 ks, DOPRAVA ZADARMO
Bežná cena €916.16
Ušetríte €320.65 (–35 %)
€595.51
   
Značka Robzone
Kategória Vysávače
Záruka 2 roky
 


POPIS vysÁVAČA DUORO XCONTROL

 

duoro-XCT-top-slider

 

Duoro-XCT-extra-vykonny

 

VEĹKÝ VÝKON, VEĹKÁ VÝDRŽ, VEĹKÝ PRIESTOR

Vysaje až 250 m2. Vďaka veĺkokapacitnej lítiovej batérii dokáže vytrvale upratovať až 150 minút. Moderný elektronicky riadený BLDC motor je garanciou maximálnej sacej sily. Duoro XCONTROL perfektne vysáva koberce i všetky typy hladkých podláh.


 

O 70% ÚČINNEJŠIE VYSÁVANIE AIRMAX

Prelomová technológia vysávanie 10 000 AIRMAX technology prináša bezkonkurenčné upratovanie hladkých podláh i kobercov. Nový vysokotlakový ventilátor razantne zvyšuje prúdenie vzduchu v špeciálnom aerodynamicky tvarované lamelovom kief a ten vďaka unikátnej konštrukcii atakuje nečistoty na podlahe rýchlosťou až 10 000 cyklov za minútu.

Technológia AIRMAX tak dosahuje až o 70% vyšší účinok vysávania na kobercoch a o 50% vyšší účinok na hladkých podlahách.

10 0000 AIRMAX technology

Duora-Airmax-technology

 

FUNKCIA TURBO SANIA

Zvoľte špeciálný program s turbo vysávaním a Duoro XCONTROL začne upratovať na plné otáčky. Okamžite zvýši saciu silu i otáčky rotačnej kefy na maximum a perfektne vysaje koberce i zvieraciu srsť. Sami si môžete naviac voliť medzi dvomi sacími hlavicami podĺa vašej podlahy.

duoro-xct-turbo-sani-SK


duoro-xct-mokre-suche-stirani-SK

 

MOKRÉ I SUCHÉ VYTIERANIE

Duoro vysáva nečistoty a súčasne vytiera na sucho alebo na mokro. Na každý typ vytierania má pripravený špeciálny mop s presnou štruktúrou mikrovlákien pre mokré alebo suché stieranie. Zásobník vody vystačí pre vytretie až 80 m2 hladkých podláh.

(Pro suché i mokré mopovanie je nezbytné vždy použit sací hlavicu EASY PET.)


 

DÔMYSELNÝ SYSTÉM DOVLHČOVANIA

Vďaka systému postupného dovlhčovania, XCONTROL nielenže kvalitne vytiera na mokro takmer dve hodiny, ale je vhodný i pre vytieranie citlivých povrchov ako sú parkety, drevenná alebo laminátová podlaha. Nikdy nezanecháva povrch nadmerne premočený.

duoro-XCT-system-dovlhcovani-SK


UPRATOVANIE ONLINE S MOBILNOU APLIKÁCIOU

Robot monitoruje každý svoj pohyb a svoju prácu online zdieľa pomocou domácej WiFi do múdrej aplikácie. Budete tak mať vždy upratovanie pod kontrolou nemusíte byť ani nablízku. Upratovať môžete zo zamestnania, z auta alebo chaty, jednoducho kdekoľvek, keď ste online.

Aplikácia vám umožńuje voliť programy upratovania alebo nastavovať čas a deň na pravidelné upratovanie.Prácu robota tak môžete sledovať v reálnom čase priamo na svojom telefóne alebo tablete. Jednoduchší spôsob upratovania už nebude. Aplikácia na stiahnutie tu.

duoro-XCT-ovladejte-kontrolujte-SK


MODERNÁ NAVIGÁCIA XLOGIC

Duoro XCONTROL upratuje systematicky, s ultimátnou presnosťou. Vďaka novému navigačnému systému XLogic sa perfektne orientuje v priestore a dokonale pokrýva celú plochu podlahy.

Ultrazvukové senzory detailne snímajú prekážky i rozloženie miestnosti a všetko ihneď ukladajú do internej pamäti. Duoro XControl vie, kde už upratoval i kde s upratovaním začal. Tento robot nestráca čas opakovaným upratovaním miest, ktoré už vysával.

Duoro-XCT-ovladejte-kontrolujte


duoro-xct-uklizeci-rezimy-SK

6 REŽIMOV UPRATOVANIA

Duoro XCONTROL prichádza s najnovšími typmi systematického upratovania, ako pre rýchle tak i pre veľmi dôkladné upratovanie. Je vybavený špeciálným programom pre mokré vytieranie alebo precízne vysávanie kobercov. Tento robot vždy vie, kedy je upratané.

Quick cleaning

Rýchle systematické upratovanie, pre pravidelnú údržbu podlahy. Robot presne pozná svoju cestu a akonáhle uprace celý priestor, prácu skončí.

Deep cleaning

Dôkladné systematické upratovanie pre ešte väčšiu čistotu. Každé miesto je upratané s dvojnásobnou starostlivosťou.

Max cleaning

Systematické upratovanie s výkonným turbo saním.

Wet cleaning

Špeciálny program pre vysoko efektívne mokré vytieranie.

Spot

Intenzívný krátky program pre cielené upratovanie plochy 2x2 m.

Pozdĺž stien a v rohoch

Systematické upratovanie výhradne v rohoch a pozdĺž stien.


MODERNÁ NAVIGÁCIA A SKVELÁ ORIENTÁCIA

Moderná navigácia je zárukou dokonalého upratovania bytu i rodinného domu. Duoro XCONTROL monitoruje sériu ultrazvukových , infračervených a magnetických senzorov. Vďaka XLogic navigácii vie, kde už upratoval a nikdy nezablúdi. Dokonale upratuje nielen pozdĺž nábytku, ale i v rohoch alebo pod pohovkou. Duoro XCONTROL zvládne upratovať i viacej miestností naraz. Najedenkrát.

Dve bočné kefy precízne vymetajú prachové chuchvalce pozdĺž stien a z rohov a zároveň rozširujú záber upratovania. Duoro XCONTROL inteligentne reaguje na veľkosti miestností a najrôznejšie prekážky a bezpečne rozpozná, kedy je upratané.

duoro-XCT-orientace-doma-slider-SK


 

PRESNÝ ULTRAZVUKOVÝ NÁRAZNÍK

Ultrazvukový nárazník posúva robotickú navigáciu k ešte dokonalejšiemu upratovaniu. Duoro XCONTROL ultrazvukovými senzormi ďaleko presnejšie rozpoznáva prekážky a tým minimalizuje nárazy. Na rozdiel od bežných robotických vysávačov Duoro XCONTROL nenaráža ani do čierneho nábytku.

Duoro-XCT-ultrazvuk-naraznik


Duoro-XCT-magneticka paska

 

MAGNETICKÁ PÁSKA, MODERNÝ SPOSOB VYMEDZENIA PRIESTORU

Potrebujete rozdeliť väčšiu miestnosť, oddeliť koberec od hladkej podlahy alebo „ zavrieť „ pred Duorom izbu, kde nemáte dvere? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu pomocou magnetickej pásky, ktorá je súčasťou každého balenia.


 

DUORO ZVLÁDNE VŠETKY TYPY PODLÁH

Duoro XCONTROL je skvelým robotom pre upratovanie všetkých typov podlahových krytín. Vysáva a vytiera súčasne a typ upratovania si jednoducho nastavíte, presne podĺa potreby. Na rozdiel od bežných robotických mopov je vhodný i pre vytieranie drevených a laminátových podláh.

Duoro-XCT-typy-podlah-SK


duoro-XCT-litr-spiny-SK

 

VYSAJE AŽ 1 LITER NEČISTÔT

Vďaka technologii Hard-Press systém Duoro pod vysokým tlakom nasaje až 1 liter nečistot priamo do zberného koša. Všetok neporiadok stlačí do pevnej prachovej kocky, ktorú jednoducho bez zbytočného prášenia vyklopnete. Ku kvalite vysatia prispieva i účinný HEPA filter.


 

EŠTE ĹAHŠIE OVLÁDANIE

S duorom XCONTROL je ovládanie robota veĺmi ĺahké a pohodlné. Svojho robota môžete konrolovať a ovládať online priamo mobilom alebo klasickým ovládaním. Automatické nabíjanie a programovanie upratovania na celý týždeň dopredu je samozrejmosťou.

Pokiaľ ale nie ste fanúšikom online technológií, nezúfajte. Duoro XCONTROL môžete spustiť i jediným tlačítkom dotykového displeja alebo pomocou diaĺkového ovládania. Naviac s Vami bude Duoro komunikovať česky.

Duoro-XCT-snadne-ovladani

 

Obsah balenia   |    SPÄŤ K MENU

 

 
duoro-XCT-box
 

Obsah balenIA:

 • RobZone Duoro XCONTROL 2.0
 • Akumulátor Li-Ion 3250 mAh (inštalovaný vo vysávači)
 • Diaĺkové ovládanie
 • Nabíjacia základňa
 • Magnetická páska (dĺžka 1 m)
 • Sieťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché a vlhké stieranie
 • Mop Aquamax DUO na mokré mopovanie
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Sacia hlavica ACTIVE BRUSH s rotačnou kefou
 • Sacia hlavica EASY PET (inštalovaná vo vysávači)
 • Lamelová kefa AIRMAX
 • Set bočných kefiek (2 ks)
 • Hepa filter (inštalovaný vo vysávači)
 • Čistiaci štetec (umiestnený na odpadovej nádobe)

duoro-Xcontrol-prislusenstvi-SK


Technické parametrE   |    SPÄŤ K MENU

duoroXCT tech parametry


HODNOTENIE UŽÍVATEĽOV   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
Duoro-X-heureka-hodnoceni
 


Časté otázky | < SPÄŤ K MENU

 

 
Kde je možné Robzone kúpiť?
 
Automatické vysávače Robzone kúpite priamo od našej spoločnosti na webových stránkach www.robzone.sk alebo ich môžete objednať telefonicky na čísle +420 226 225 030.
 
Aké typy podláh dokážu roboti Robzone čistiť?
 
Väčšina modelov robotických vysávačov Robzone výborne vyčistia koberce s dĺžkou vlasu do 0,5 až 1,5 cm a všetky hladké povrchy, ako linoleá, dlažby, plávajúce podlahy, drevené podlahy i parkety. Navyše modely Roomy 4.0 sú vybavené špeciálnym systémom pre zvlášť starostlivé čistenie hladkých podláh. Model Duoro ďalej ponúka vysávanie aj mokré vytieranie v jednom. Špeciálným mopom Aquamax DUO pre mokré vytieranie dokáže Duoro Xclean vytierať i citlivé povrchy náchylné na prílišné premáčanie. Model Moppy je určený na upratovanie hladkých omývateľných podláh, je vybavený mopom zo štiepeného mikrovlákna a zásobníkom na vodu.
 
Ako sa používa mop? Je nutné ho navlhčiť a používať čistiaci prípravok na podlahy?
 
Mop pre model Roomy 4.0 je antistatický, mikrovláknový a preto sa používa výhradne nasucho bez použitia čistiacich prostriedkov. Možno ho prať v práčke. Model Duoro má vo výbave dva typy mopov. Jeden mop je určený na suché zotieranie jemného prachu, druhý mop je špeciálny Aquamax DUO, vhodný na mokré vytieranie podláh. Model Moppy má rozmerný mop zo štiepeného mikrovlákna.
 
Dokáže automatický vysávač prechádzať prahmi z miestnosti do miestnosti?
 
Prechodové lišty nie sú žiadnym problémom a klasické drevené prahy robot všeobecne zvládne do výšky 0,5 až 1,5 cm. Vždy záleží i na profile daného prahu alebo prechodnej lišty. Na dokonalé upratanie však odporúčame väčšie priestory rozdeliť do menších sekcií virtuálnymi stenami alebo prirodzene prahom medzi miestnosťami. Tým dosiahnete kvalitnejšie vyčistenie podlahy.
 
Ako si automatický vysávač poradí s vysokými kobercami a strapcami?
 
Strapce na perzských kobercoch odporúčame pred vysávaním schovať, alebo koberec zrolovať, vysávač by totiž mohol strapce nasať, alebo by sa mohli navinúť na rotačnú kefu. Potom by vysávač prerušil čistenie a nahlásil chybu. Neodporúčame automatické vysávače používať na koberce s dlhým vlasom nad 0,5-1,5 cm. Vôbec najvhodnejšie je koberec vyskúšať vopred, lebo niektoré typy zvláda dobre aj napriek dlhšiemu vlasu. Model Moppy doporučujeme iba na upratovanie hladkých podláh.
 
Za aký čas vysávač vyčistí izbu s rozlohou 50m2 ?
 
Vysávač neupratuje podlahu podľa rozlohy, ale podľa zvoleného programu. Robotické vysávače sú naprogramované na maximálnu dľžku upratovania tak, aby plocha bola čo najlepšie vyčistena. Dlhšie upratovaná podlaha je vždy lepšie vyčistená. Tzn. že pri automatickom upratovaní bude robot upratovať rovnako dlhý čas miestnosť s rozlohou 40 m2 ako i miestnosť s rozlohou 80 m2, ale menšia miestnosť bude uprataná dokonalejšie. Keď skončí upratovanie, zaparkuje sa do nabíjacej základne a začne sa nabíjať. Dlžka bežného upratovania na jedno nabitie batérie sa pohybuje okolo 60 - 120 min. na hladkej podlahe a cca 45-80 min na koberci. Záleží na zvolenom type robotického vysávača.
 
Aké náročné je čistenie vysávača?
 
Čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Po naplnení zberného koša (závisí od veľkosti miestnosti a znečistenia podlahy) stačí kôš jednoducho vysypať. Zberné koše nemajú žiadne papierové ani iné vrecúška. Kefky na spodnej strane postačí občas vyčistiť od usadeného prachu a vlasov a skontrolovať, či sa vlasy nenamotali na pohyblivé časti robota. Pri veľkom znečistení alebo opotrebovaní je možné kefky ľahko vymenit za nové. Samozrejme, že do údržby patrí aj výmena filtrov. 
 
Potrebuje vysávač výmenné vrecúška na smeti?
 
Nie. Nádobku na smeti stačí iba vysypať. Dômyselný systém filtrácie umožňuje jednoduché používanie bez papierových vrecúšok.
 
Aké energeticky náročné je automatické vysávanie?
 
Pri automatickom vysávaní je spotreba energie až 6x nižšia než pri bežnom ručnom luxovaní. Pritom efektivita čistenia je vďaka precíznosti robota mnohokrát vyššia.
 
Vymetie aj rohy v miestnosti?
 
Samozrejme. Bočná kefka dôkladne povymetá každý roh a prach držiaci sa pozdĺž stien. Všetky robotické vysávače Robzone majú dve bočné kefky, takže im neunikne žiadne zákutie.
 
Bude byt vyčistený rovnako ako pri klasickom luxovaní?
 
Z vlastnej skúsenosti si trúfame povedať, že vyčistený bude skutočne dokonale. Predsa len, človek nie je stroj a robot čistí tak dlho, dokým podlaha nie je ako zo škatuľky. Navyše nie je pre robota upratovať každý deň, alebo aj niekolko krát denne.
 
Dokáže vysávač pozbierať aj rozsypané smeti, na ktoré bežne používame metličku s lopatkou?
 
Presne pre takéto prípady majú Robzone vysávače program SPOT, pre dôsledné čistenie 1 m2. Druhou možnosťou je využiť diaľkové ovládanie a vysávač naviesť na znečistené miesto, rovnako ako autíčko na diaľkové ovládanie, a navigovať ho na dôkladné vyčistenie daného miesta. 
 
Ako zamedzím tomu, aby vysávač čistil len jednu miestnosť a neprešiel do ďalšej, keď izbu nemožno zatvoriť dvermi?
 
V takýchto situáciách je vhodné použiť virtuálnu stenu. Je to malá veža, ktorú postavíte ku kraju miestnosti na mieste, kde chcete vysávaču zabrániť v ďalšom pohybe. Veža vysielaním digitálneho signálu vytvorí tzv. virtuálnu stenu, cez ktorú vysávač už ďalej neprejde.
 
Bývame v mezonetovom byte a obávam sa, že keď nechám vysávač pracovať v našej neprítomnosti, mohol by spadnúť zo schodov.
 
Vysávače Robzone sú veľmi inteligentné a zo schodov nespadnú! Vďaka infračerveným lúčom schody rozpoznajú a zmenia smer čistenia. Treba si ale uvedomiť, že senzory nereagujú na sklenený povrch, alebo hladinu vody.
 
Akým spôsobom sa zásielky posielajú pri objednávke v e-shope?
 
Dopravu zaisťuje prepravná spoločnosť PPL, alebo si môžte zvoliť osobné vyzdvihnutie v sieti spoločnosti Zásieľkovňa. Pokiaľ si vyberiete službu PPL, vodič osobne kontaktuje zákazníkov na telefóne uvedenom v objednávke a snaží sa s každým si dohodnúť individuálny čas pre doručenie zásielky tak, aby čas odovzdania zásielky zákazníkovi maximálne vyhovoval. Ak navrhnutý termín dodania zákazníkovi nevyhovuje, je možné sa s vodičom dohodnúť na inom termíne. Zásieľkovňa Vás sama vyzve mailom alebo telefonicky k vyzdvihnutiu objednaného tovaru.
 
Ako si vysávač poradí so psími či mačacími chlpmi?
 
Model Duoro ma dostatočne veľký zásobník na nečistoty, preto ani vysatie veľkého objemu zvieracích chlpov preňho nie je problémom. Naviac je vybavený špeciálnou hlavicou EASY-PET, ktorá je určená pre účinné vysávanie zvieracej srsti a dlhých vlasov. Spočiatku odporúčame pravidelnú kontrolu plnosti zásobníka, aby nedošlo k jeho preplneniu, a častejšiu bežnú údržbu a kontrolu, či nedošlo k zaneseniu koliesok jemnými chĺpkami alebo prachom zo srsti.

V byte máme voľne položené káble od spotrebičov a počítača, ako si s nimi robot poradí?
 
 
Môže sa stať, že i navzdory funkcii zamedzujúcej namotávaniu káblov, robot kábel namotá na rotačnú kefu robota, čím môže dôjsť k jeho poškodeniu. S bežnými káblami si robot väčšinou dobre poradí, ale obzvlášť náchylné sú tenké káble od nabíjačiek na telefón apod. Odporúčame preto dávať pozor, aby pri čistení vysávač neprišiel do styku s voľne položenými káblami. Káble zakryte ochrannou lištou, pred čistením ich odstráňte z podlahy, alebo vysávaču zamedzte v prístupe k nim.
 
Vyčistí robot aj schodište?
 
Jednotlivé schody robot bohužiaľ sám vyčistiť nedokáže, naopak, jeho veľkou výhodou je, že vďaka IR senzorom zo schodov ani z inej vyvýšenej plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí automatický vysávač mokré a zaschnuté kaluže na podlahe?
 
Modely Duoro a Moppy sú určené aj na mokré vytieranie a kvapky vody im nevadia. Nie sú ale v žiadnom prípade určené na vysiatie tekutin. 
 
Ak máme v dome veľmi tmavú, čiernú alebo farebne kontrastnú podlahu, budú senzory fungovať správne?
 
V moderných interiéroch sa týchto farbách podlahove krytiny občas objavujú. Vzhľadom na princíp fungovania infračervených senzorov nie je upratovanie týchto podlahových krytin pre robotické vysávače vhodný.
 

Ako si robotický vysávač poradí s čiernym nábytkom?
 
 
Duoro XCONTROL ako jediný robotický vysávač RobZone je vybavený ultrazvukovým nárazníkom, ktorý si poradí i s čiernym nábytkom. Robotický vysávač vďaka ultrazvukovým senzorom rozpozná i čiernu alebo tmavú prekážku, pred ňou spomalí, obkrúži ju a zvolí ďaľšiu cestu na upratovanie.
 
 
Je možné kúpiť robota na splátky? 
 
Túto službu pre Vás pripravujeme.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.