Duoro Xclean

 
GENERÁCIA 4.0 | NOVINKA
Univerzálny robot vysáva - vytiera - vysuší
 • Vysáva nepretržite až 120 minút
 • Unikátna technológia vysávania AIRMAX
 • Komfortné ovládanie mobilnej aplikácie
 • Ešte výkonnejšia lítiová batéria 2600 mAh
 • Systematická avigácia s optickou detekciou nečistôt

-40%. Ihnedˇ na odoslanie.
Zľava naviac bude odpočítaná v košíku.
Garantujeme do

Dostupnosť Skladom >3 ks, DOPRAVA ZADARMO
Bežná cena €628.16
Ušetríte €251.26 (–40 %)
€376.90
   
Značka Robzone
Kategória Vysávače
 


POPIS vysávače DUORO XCLEAN PROFI

 

DXClean-top-slider-SK
 

DX-prednosti-banner_SK

Porovnajte robotické vysávače s mokrým vytieraním Duoro XClean a Duoro XControl.

 

Duoro Xclean, robotický vysavač, který vysává i vytírá.

 

Vysáva - vytiera - vysúša

Uprace až 180 ma dokáže vytrvalo upratovať až 120 minút. Kombinuje výkonné vysávanie s vytieraním a vďaka tomu dokáže Vašu podlahu upratať kompletne. Pri vytieraní nemusíte předvysávat, pretože Duoro zvládne celé upratovanie v jednom kroku. Zvoliť si môžete typ upratovania podľa potreby a na akúkoľvek podlahu.

 • Vysáva
 • Vysáva + stiera na sucho
 • Vysáva + vytiera na mokro + vysúša

 


 

O 70% ÚČINNEJŠIE VYSÁVANIE AIRMAX

Prelomová technológia vysávanie 10 000 AIRMAX technology prináša bezkonkurenčné upratovanie hladkých podláh i kobercov. Nový vysokotlakový ventilátor razantne zvyšuje prúdenie vzduchu v špeciálnom aerodynamicky tvarované lamelovom kief a ten vďaka unikátnej konštrukcii atakuje nečistoty na podlahe rýchlosťou až 10 000 cyklov za minútu.

Technológia AIRMAX tak dosahuje až o 70% vyšší účinok vysávania na kobercoch a o 50% vyšší účinok na hladkých podlahách.

10 0000 AIRMAX technology

Duora-Airmax-technology

 

Mokré vytieranie

Duoro XCLEAN využíva unikátnu technológiu mokrého umývanie podlahy s vysúšaním. Ak máte drevenú alebo laminátovú podlahu, je Duoro pomocníkom priamo pre Vás.

Okamžité vysúšanie umyté podlahy zabraňuje nadmernému premočení povrchu, ktoré dreveným a laminátovým podlahám toľko neprospieva. Nemusíte už čakať, až podlaha po vytieranie uschne, s Duoro je pripravená na užívanie hneď.

TIP: Pre suché i mokré mopovania používajte saciu hlavicu EASY PET

Duoro Xclean robotický vysavač. Vytírá na mokro a podlahu současně vysouší.

  

 


Robot Duoro Xclean. Dva speciální mopy pro vytírání na sucho a na mokro.

 

Dva rôzne mopy zvládnu suché aj mokré mopovanie.

Duoro XCLEAN ide do boja s prachom a prischnutou špinou. Na každý typ vytieranie má pripravený špeciálny mop s presnou štruktúrou mikrovlákien pre mokré alebo suché stieranie. Jednoduchá príprava robota pre vytieranie Vám zaberie minimum času a tak vytierať môžete každý deň.

Mop pre mokré vytieranie
Unikátny mop DUO, ktorý kombinuje dva druhy mikrovlákna, je určený na mokré vytieranie a vysporiada sa dokonca aj s přischlými škvrnami! Technológia dvojfázového mopu DUO zaisťuje pri mokrom vytieranie dôkladné vyčistenie podlahy. Viac navlhčená modrá časť mopu v prvej fáze uvoľňuje hrubú a prischla špinu, pomocou šikmo postavených vlákien. V druhej fáze zelený mop dôkladne priľne k podlahe a vytiera ju dočista. Vďaka kvalitným vláknam mopu nie je potrebné na vytieranie používať saponáty a postačí len čistá voda.

Mop pre suché stieranie prachu
Ak chcete podlahu iba stierať od jemného prachu a nie ju namáčať, môžete použiť mikrovláknový mop pre suché a vlhké stieranie. Je vhodný na suché mopovanie, kedy na seba viaže veľké množstvo každodenného jemného prachu. Jeho vlákna sú stálou silou pritláčaná k podlahe a oddeľujú jemný elektricky nabitý prach, ktorý priľnul k podlahe a nemožno ho vysať.

Mopy sú výmenné a ľahko ich vyperiete na 30 ° v práčke.  


 

Dômyselný systém dovlhčovania

Vodná nádrž umiestnená na spodnej strane vysávača postupne uvoľňuje vodu a mokrý mop z podlahy rovnomerne stiera aj škvrny nečistôt. Vytrie až 80 m2 hladkých podláh.

Robot nielen kvalitne vytiera na mokro, ale je vhodný aj pre vytieranie citlivých povrchov ako sú parkety, drevená alebo laminátová podlaha.

Duoro Xclean robotický vysavač. Vytírá na mokro s postupným dovlhčováním mopu a tím šetří citlivé podlahy.

  

UPRATOVANIE ONLINE S MOBILNOU APLIKÁCIOU

Robot monitoruje každý svoj pohyb a svoju prácu online zdieľa pomocou domácej WiFi do múdrej aplikácie. Budete tak mať vždy upratovanie pod kontrolou nemusíte byť ani nablízku. Upratovať môžete zo zamestnania, z auta alebo chaty, jednoducho kdekoľvek, keď ste online.

Aplikácia vám umožńuje voliť programy upratovania alebo nastavovať čas a deň na pravidelné upratovanie.Prácu robota tak môžete sledovať v reálnom čase priamo na svojom telefóne alebo tablete. Jednoduchší spôsob upratovania už nebude. Aplikácia na stiahnutie tu.

Duoro-XCT-ovladejte-kontrolujte


Ako funguje DUORO XCLEAN  |    SPÄŤ K MENU

 
Duoro_uklizeci-prvky-jak-funguje-SK
 

Duoro Xclean, robotický vysavač s vysokou sací silou.

 

Výkonný BLDC motor

Robotický vysávač Duoro XCLEAN má inštalovaný ventilátor poháňaný moderným elektronicky riadeným BLDC motorom. Má trikrát vyšší výkon ako klasické elektrické motory, ktorý je základom pre naozaj kvalitný vysávanie kobercov aj hladkých podláh.

 

 

 

 


 

Vysaje aj zvieracie chlpy

Vďaka vysokému saciemu výkonu perfektne vysaje koberce aj zvieracu srsť. Na každodenné upratovanie podlahy po zvieracích miláčikoch môžete už navždy zabudnúť.

 

 

 

Vysaje i zvířecí chlupy


Dve vymeniteľné sacie hlavice

Na rozdiel od iných robotických vysávačov, ktoré využívajú pri vysávaní jeden alebo dva hlavné kefy, ponúka Duoro Xclean unikátnu sadu dvoch samostatných voliteľných sacích hlavíc, ktoré dosahujú vynikajúce výsledky na suchom i mokrom povrchu. Sacia hlavica  EASY-PET perfektne poupratuje hladké povrchy i zvieracu srsť. 

Nečistoty aj chuchvalce prachu dopraví priamo do odpadovej nádoby, bez hrozby namotávania dlhých vlasov a zvieracích chlpov na kefu.
Naopak sacia hlavica s rotačnou kefou ACTIVE-BRUSH je ideálna pre upratovanie kobercov alebo hladkých podláh s naschlými nečistotami.

Robotický vysavač Duoro Xclean - speciální hlavice na úklid kobercůi zvířecí srsti.


6 režimov upratovania

Duoro XCLEAN prichádza s najnovšími typmi systematického upratovania, ako pre rýchle tak i pre veľmi dôkladné upratovanie. Je vybavený špeciálným programom pre mokré vytieranie alebo precízne vysávanie kobercov. Tento robot vždy vie, kedy je upratané.

Rýchle systematické upratovanie, pre pravidelnú údržbu podlahy. Robot presne pozná svoju cestu a akonáhle uprace celý priestor, prácu skončí.

Dôkladné systematické upratovanie pre ešte väčšiu čistotu. Každé miesto je upratané s dvojnásobnou starostlivosťou.

Systematické upratovanie s výkonným turbo saním.

Špeciálny program pre vysoko efektívne mokré vytieranie.

Intenzívný krátky program pre cielené upratovanie plochy 2x2 m.

Systematické upratovanie výhradne v rohoch a pozdĺž stien.

Duoro Xclean robotický vysavač v hodný na všechny typy podlah

  

Uprace každý kút

Väčšina robotov je vybavená len jednou bočnou kefkou, ale Duoro má hneď dve. Len vďaka tomu starostlivo vymetie nečistoty pozdĺž stien a z rohov. Patrí medzi najnižšie roboty, a preto uprace dôkladne aj na ťažko dostupných miestach pod nábytkom a Vy neriskujte presilený chrbát pri vysávaní prachu pod posteľou alebo pod skriňou.

Duoro XCLEAN tam uprace pravidelne za Vás. V domácnosti sa dobre orientuje vďaka infračerveným senzorom, kedy s prehľadom detekuje prekážky a nikdy nespadne zo schodov.

"Robotický

 


Virtuální zeď pro vymezení prostoru v balení robotického vysavače Duoro Xclean.

 

Magnetická páska, moderný sposob vybmezenia priestoru

Potrebujete rozdeliť väčšiu miestnosť, oddeliť koberec od hladkej podlahy alebo „ zavrieť „ pred Duorom izbu, kde nemáte dvere? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu pomocou magnetickej pásky, ktorá je súčasťou každého balenia.

 


 

Duoro zvládne všetky typy podláh

Duoro Xclean je skvělým pomocníkem pro úklid všech typů podlahových krytin. Vysává a vytírá současně a typ úklidu si jednoduše nastavíte přesně podle potřeby. Na rozdíl od běžných robotických mopů je vhodný i pro vytírání dřevěných a laminátových podlah.

Duoro Xclean robotický vysavač v hodný na všechny typy podlah

 

Robotický vysavač Duoro Xclean vysaje až 1 litr nečistot a prachu..

 

Vysaje až 1 liter nečistôt

„Priemerná štvorčlenná rodina vyprodukuje za týždeň takmer liter prachu a nečistôt, ktoré sa usadzujú najmä na podlahe. V rodinách s domácimi miláčikmi množstvo nečistôt znateľne narastá.“

Vďaka technológii Hard-Press systém Duoro stlačí prach a nečistoty v koši do pevnej prachové kocky, ktorú pohodlne bez zbytočného prášenia vyklepnete. Zberný kôš je vybavený praktickou kefkou na pohodlné čistenie odpadovej nádobky. Ku kvalite vysávania prispieva aj účinný HEPA filter.

Výhody HEPA filtrácie nielen pre alergikov.
Vedeli ste, že až 90% domáceho prachu je tvorené roztočmi a ich, povedzme, exkrementy? Je zdravé im do cesty postaviť HEPA filter! HEPA filter je často uvádzaný v súvislosti s alergiami a alergiky. Jemný prach, zvlášť ten biologického pôvodu, je zdraviu naozaj škodlivý, aj keď nie ste práve alergik. Značná časť prachových častíc sa totiž usadzuje v pľúcnych alveolách natrvalo. Duoro XCLEAN práve vďaka HEPA filtrácii dokáže zachytiť aj veľmi jemný prach, ktorý sa už ďalej nešíri po domácnosti. 


 

Jednoduché a priateľské ovládanie

Spustiť upratovanie môžete aj jediným tlačidlom dotykového displeja, pohodlne diaľkovým ovládaním alebo priamo zo svojho chytrého telefónu. Komunikovať s Vami bude česky. Novo môžete programovať upratovanie ľubovoľne na každý deň a celý týždeň dopredu.

Diaľkové ovládanie  umožňuje privolať robotický vysávač na rozsypané smeti alebo drobný neporiadok. Stačí ukázať prstom a robot urobí, čo si prajete.

S mobilnou aplikáciou môžete robota spustiť k upratovaniu kedykoľvek si spomeniete.

O dobíjanie robota sa nemusíte starať, zvládne to sám. Po skončení upratovania vyhľadá dobíjaciu základňu, zaparkuje sa a oznámi Vám, že sa začína dobíjať. V dobíjacie základni bude čakať na ďalšiu príležitosť k upratovaniu.

Duoro Xclean robotický vysavač s přehledným ovládáním. Komunikuje česky.

  
 

Obsah balenia   |    SPÄŤ K MENU

 

 
duoroX-box+profi-kufrik
 

Obsah balenia:

 • RobZone Duoro XCLEAN 4.0 (hovorí po česky)
 • Diaľkové ovládanie
 • Nabíjacia základňa
 • Magnetická páska (dĺžka 1 m)
 • Adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché a vlhké stieranie
 • Mop DUO na mokré mopovanie
 • Mop Aquamax na mokré mopovanie
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Mopovací modul Aquamax s nádržkou na vodu
 • Hlavica s rotačnou kefou ACTIVE BRUSH
 • Sacia hlavica EASY PET (inštalované vo vysávači)
 • Lamelová kefa AIRMAX
 • Set bočných kefiek
 • Hepa Filter (inštalované vo vysávači)
 • Čistiaca kefka

 


duoro-X-prislusenstvi-SK
 

Technické parametre   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
duoroX-tech-parametry
 

Hodnotenie uživateľov   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
layout Duoro 10
 

Časté otázky | SPÄŤ K MENU

 

 
Kde je možné Robzone kúpiť?
 
Automatické vysávače Robzone kúpite priamo od našej spoločnosti na webových stránkach www.robzone.sk alebo ich môžete objednať telefonicky na čísle +420 226 225 030.
 
Aké typy podláh dokážu roboti Robzone čistiť?
 
Väčšina modelov robotických vysávačov Robzone výborne vyčistia koberce s dĺžkou vlasu do 0,5 až 1,5 cm a všetky hladké povrchy, ako linoleá, dlažby, plávajúce podlahy, drevené podlahy i parkety. Navyše modely Roomy 4.0 sú vybavené špeciálnym systémom pre zvlášť starostlivé čistenie hladkých podláh. Model Duoro ďalej ponúka vysávanie aj mokré vytieranie v jednom. Špeciálným mopom Aquamax DUO pre mokré vytieranie dokáže Duoro Xclean vytierať i citlivé povrchy náchylné na prílišné premáčanie. Model Moppy je určený na upratovanie hladkých omývateľných podláh, je vybavený mopom zo štiepeného mikrovlákna a zásobníkom na vodu.
 
Ako sa používa mop? Je nutné ho navlhčiť a používať čistiaci prípravok na podlahy?
 
Mop pre model Roomy 4.0 je antistatický, mikrovláknový a preto sa používa výhradne nasucho bez použitia čistiacich prostriedkov. Možno ho prať v práčke. Model Duoro má vo výbave dva typy mopov. Jeden mop je určený na suché zotieranie jemného prachu, druhý mop je špeciálny Aquamax DUO, vhodný na mokré vytieranie podláh. Model Moppy má rozmerný mop zo štiepeného mikrovlákna.
 
Dokáže automatický vysávač prechádzať prahmi z miestnosti do miestnosti?
 
Prechodové lišty nie sú žiadnym problémom a klasické drevené prahy robot všeobecne zvládne do výšky 0,5 až 1,5 cm. Vždy záleží i na profile daného prahu alebo prechodnej lišty. Na dokonalé upratanie však odporúčame väčšie priestory rozdeliť do menších sekcií virtuálnymi stenami alebo prirodzene prahom medzi miestnosťami. Tým dosiahnete kvalitnejšie vyčistenie podlahy.
 
Ako si automatický vysávač poradí s vysokými kobercami a strapcami?
 
Strapce na perzských kobercoch odporúčame pred vysávaním schovať, alebo koberec zrolovať, vysávač by totiž mohol strapce nasať, alebo by sa mohli navinúť na rotačnú kefu. Potom by vysávač prerušil čistenie a nahlásil chybu. Neodporúčame automatické vysávače používať na koberce s dlhým vlasom nad 0,5-1,5 cm. Vôbec najvhodnejšie je koberec vyskúšať vopred, lebo niektoré typy zvláda dobre aj napriek dlhšiemu vlasu. Model Moppy doporučujeme iba na upratovanie hladkých podláh.
 
Za aký čas vysávač vyčistí izbu s rozlohou 50m2 ?
 
Vysávač neupratuje podlahu podľa rozlohy, ale podľa zvoleného programu. Robotické vysávače sú naprogramované na maximálnu dľžku upratovania tak, aby plocha bola čo najlepšie vyčistena. Dlhšie upratovaná podlaha je vždy lepšie vyčistená. Tzn. že pri automatickom upratovaní bude robot upratovať rovnako dlhý čas miestnosť s rozlohou 40 m2 ako i miestnosť s rozlohou 80 m2, ale menšia miestnosť bude uprataná dokonalejšie. Keď skončí upratovanie, zaparkuje sa do nabíjacej základne a začne sa nabíjať. Dlžka bežného upratovania na jedno nabitie batérie sa pohybuje okolo 60 - 120 min. na hladkej podlahe a cca 45-80 min na koberci. Záleží na zvolenom type robotického vysávača.
 
Aké náročné je čistenie vysávača?
 
Čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Po naplnení zberného koša (závisí od veľkosti miestnosti a znečistenia podlahy) stačí kôš jednoducho vysypať. Zberné koše nemajú žiadne papierové ani iné vrecúška. Kefky na spodnej strane postačí občas vyčistiť od usadeného prachu a vlasov a skontrolovať, či sa vlasy nenamotali na pohyblivé časti robota. Pri veľkom znečistení alebo opotrebovaní je možné kefky ľahko vymenit za nové. Samozrejme, že do údržby patrí aj výmena filtrov. 
 
Potrebuje vysávač výmenné vrecúška na smeti?
 
Nie. Nádobku na smeti stačí iba vysypať. Dômyselný systém filtrácie umožňuje jednoduché používanie bez papierových vrecúšok.
 
Aké energeticky náročné je automatické vysávanie?
 
Pri automatickom vysávaní je spotreba energie až 6x nižšia než pri bežnom ručnom luxovaní. Pritom efektivita čistenia je vďaka precíznosti robota mnohokrát vyššia.
 
Vymetie aj rohy v miestnosti?
 
Samozrejme. Bočná kefka dôkladne povymetá každý roh a prach držiaci sa pozdĺž stien. Všetky robotické vysávače Robzone majú dve bočné kefky, takže im neunikne žiadne zákutie.
 
Bude byt vyčistený rovnako ako pri klasickom luxovaní?
 
Z vlastnej skúsenosti si trúfame povedať, že vyčistený bude skutočne dokonale. Predsa len, človek nie je stroj a robot čistí tak dlho, dokým podlaha nie je ako zo škatuľky. Navyše nie je pre robota upratovať každý deň, alebo aj niekolko krát denne.
 
Dokáže vysávač pozbierať aj rozsypané smeti, na ktoré bežne používame metličku s lopatkou?
 
Presne pre takéto prípady majú Robzone vysávače program SPOT, pre dôsledné čistenie 1 m2. Druhou možnosťou je využiť diaľkové ovládanie a vysávač naviesť na znečistené miesto, rovnako ako autíčko na diaľkové ovládanie, a navigovať ho na dôkladné vyčistenie daného miesta. 
 
Ako zamedzím tomu, aby vysávač čistil len jednu miestnosť a neprešiel do ďalšej, keď izbu nemožno zatvoriť dvermi?
 
V takýchto situáciách je vhodné použiť virtuálnu stenu. Je to malá veža, ktorú postavíte ku kraju miestnosti na mieste, kde chcete vysávaču zabrániť v ďalšom pohybe. Veža vysielaním digitálneho signálu vytvorí tzv. virtuálnu stenu, cez ktorú vysávač už ďalej neprejde.
 
Bývame v mezonetovom byte a obávam sa, že keď nechám vysávač pracovať v našej neprítomnosti, mohol by spadnúť zo schodov.
 
Vysávače Robzone sú veľmi inteligentné a zo schodov nespadnú! Vďaka infračerveným lúčom schody rozpoznajú a zmenia smer čistenia. Treba si ale uvedomiť, že senzory nereagujú na sklenený povrch, alebo hladinu vody.
 
Akým spôsobom sa zásielky posielajú pri objednávke v e-shope?
 
Dopravu zaisťuje prepravná spoločnosť PPL, alebo si môžte zvoliť osobné vyzdvihnutie v sieti spoločnosti Zásieľkovňa. Pokiaľ si vyberiete službu PPL, vodič osobne kontaktuje zákazníkov na telefóne uvedenom v objednávke a snaží sa s každým si dohodnúť individuálny čas pre doručenie zásielky tak, aby čas odovzdania zásielky zákazníkovi maximálne vyhovoval. Ak navrhnutý termín dodania zákazníkovi nevyhovuje, je možné sa s vodičom dohodnúť na inom termíne. Zásieľkovňa Vás sama vyzve mailom alebo telefonicky k vyzdvihnutiu objednaného tovaru.
 
Ako si vysávač poradí so psími či mačacími chlpmi?
 
Model Duoro ma dostatočne veľký zásobník na nečistoty, preto ani vysatie veľkého objemu zvieracích chlpov preňho nie je problémom. Naviac je vybavený špeciálnou hlavicou EASY-PET, ktorá je určená pre účinné vysávanie zvieracej srsti a dlhých vlasov. Spočiatku odporúčame pravidelnú kontrolu plnosti zásobníka, aby nedošlo k jeho preplneniu, a častejšiu bežnú údržbu a kontrolu, či nedošlo k zaneseniu koliesok jemnými chĺpkami alebo prachom zo srsti.

V byte máme voľne položené káble od spotrebičov a počítača, ako si s nimi robot poradí?
 
 
Môže sa stať, že i navzdory funkcii zamedzujúcej namotávaniu káblov, robot kábel namotá na rotačnú kefu robota, čím môže dôjsť k jeho poškodeniu. S bežnými káblami si robot väčšinou dobre poradí, ale obzvlášť náchylné sú tenké káble od nabíjačiek na telefón apod. Odporúčame preto dávať pozor, aby pri čistení vysávač neprišiel do styku s voľne položenými káblami. Káble zakryte ochrannou lištou, pred čistením ich odstráňte z podlahy, alebo vysávaču zamedzte v prístupe k nim.
 
Vyčistí robot aj schodište?
 
Jednotlivé schody robot bohužiaľ sám vyčistiť nedokáže, naopak, jeho veľkou výhodou je, že vďaka IR senzorom zo schodov ani z inej vyvýšenej plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí automatický vysávač mokré a zaschnuté kaluže na podlahe?
 
Modely Duoro a Moppy sú určené aj na mokré vytieranie a kvapky vody im nevadia. Nie sú ale v žiadnom prípade určené na vysiatie tekutin. 
 
Ak máme v dome veľmi tmavú, čiernú alebo farebne kontrastnú podlahu, budú senzory fungovať správne?
 
V moderných interiéroch sa týchto farbách podlahove krytiny občas objavujú. Vzhľadom na princíp fungovania infračervených senzorov nie je upratovanie týchto podlahových krytin pre robotické vysávače vhodný.
 

Ako si robotický vysávač poradí s čiernym nábytkom?
 
 
Štandartne robotický vysávač rozpozná každú prekážku, pred ňou spomalý, obkrúži ju a zvolí ďaľšiu cestu k upratovaniu. Pokiaľ sa ale vo vašej domácnosti objavuje čierny nábytok je pravdepodobné, vzhľadom k principu fungovania IR senzorov, že m?že prisť logicky k ich nesprávnej funkcii. Čierna prekážka sa stává pre robotický vysávač ťažšie rozpoznateľnou a potom m?že prísť k nárazu. Na takéto prípady je ale samozrejme robot vybavený pružným citlivým nárazníkom, aby neďošlo k poškodeniu prekážky ani robota. Nejedná sa o žiadný závažný problém ani chybnu funkciu robota. Doporučujeme najsk?r robota vyskúšať pod vaším dohľadom a presvedčiť sa, že skutočne pracuje ako má. 
 

Je možné kúpiť robota na splátky?
 
 
Túto službu pre Vás pripravujeme.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.