Moppy 2.0 Profi

 

Robotický mop s predvysávaním

Nový RobZone Moppy 2.0 Profi je výkonný robotický mop s predvysáváním. Počas upratovania si pred vytieraním dôkladne vysaje. Dve bočné kefy a vysoký sací výkon zbavia vašu podlahu omrviniek, prachu i vlasov a rozmerný mop plynule vlhčený vodou z nádržky potom perfektne vytrie i zaschnuté škvrny. 

 • Navyše Profi kufrík s bohatou výbavou

-35%. Ihnedˇ na odoslanie.
Garantujeme do

Dostupnosť Skladom >3 ks, DOPRAVA ZADARMO
Bežná cena €501.63
Ušetríte €175.57 (–35 %)
€326.06
   
Značka Robzone
Kategória Vysávače
Záruka 2 roky
 


POPIS ROBOTICKÉHO MOPU MOPPY 2.0 PROFI

 
Moppy2_popis-SK
 
 
Moppy-prosakovaci-otvor SK
Mopovací modul s 200 ml zásobníkom na vodu.
 

RobZone Moppy 2.0 Profi je robotický mop s funkciou predvysávania. Upratuje tak, ako keby ste to robili sami. Počas každého upratovania si tesne pred vytrením dôkladne zametie a vysaje. Podlahu tak naraz zbaví omrviniek, prachu i zaschnutých škvŕn!

RobZone Moppy 2.0 Profi je vybavený rozmerným špeciálne tvarovaným mopovacím modulom so zásobníkom na vodu o objeme 200 ml, ktorý pri upratovaní plynule a rovnomerne vlhčí mop čistou vodou. Pred upratovaním jednoducho snímete mopovací modul so zásobníkom z vysávača, namočíte mop a zásobník doplníte vodou.

Plynulé a rovnomerné prevlhčenie mopu počas upratovania zaisťuje systém Aqua track, ktorý uvoľňuje vodu zo zásobníka počas upratovania postupne a prevlhčuje mop od jeho prednej časti.

Systém Aqua track spojuje, pomocou nadväzujúcich kanálikov vyplnených špeciálnou tkaninou, 200 ml zásobník na vodu s presakovacími otvormi v prednej časti mopovacieho modulu. Vďaka tomuto riešeniu nedochádza k nežiadúcemu uvoľňovaniu väčšieho množstva vody naraz.

Rozmerný mop spolu s 200 ml zásobníkom čistej vody odvedú vďaka unikátnym upratovacím schopnostiam štiepeného mikrovlákna rovnako dobrú prácu ako vedro plné vody, ktorá je znečistená hneď po prvom vypláchaniu klasického mopu.


Moppy_slozeni-SK
Mop zo štiepeného mikrovlákna vytrie i prischnutú špinu.
 

RobZone Moppy 2.0 Profi využíva pri vytieraní výhody mopu ze štiepeného mikrovlákna. Technológia štiepenia mikrovlákna má oproti hladkému vláknu tri unikátne vlastnosti:

 1. Vďaka štiepeniu pojme mikrovlákno veľké množstvo vody
 2. Štiepením získa vlákno hrany, ktorými ľahko odstraňuje nečistoty z povrchu
 3. Medzi rozštiepené vlákna sa pri upratovaní nazbiera viac nečistôt ako na hladkú handru

 

Vďaka týmto unikátnym vlastnostiam uprace mop prischnuté škvrny i bez použitia agresívnych chemických prípravkov.

Špeciálny XL mop zo štiepeného mikrovlákna ponúka upratovaciu plochu 470 cm2 a pokrýva celú polovicu spodnej časti robotického vysávača vrátane plochy za hlavnými kolieskami. Mop je vymeniteľný a ľahko ho vyperiete na 40° v pračke.


Moppy-Stepene_mikrovlakno-SK
Štiepené mikrovlákno upratuje lepšie.
 

Mop ze štiepeného mikrovlákna dokáže prijať a následne vydať až sedemnásobok hmotnosti vody. Štiepené mikrovlákno je veľmi jemné a na rozdiel od bavlneného vlákna nie je jeho prierez kruhový, ale má tvary rôznych hviezdic a trojuholníkových segmentov. Voda tak rozpúšťa nečistoty a hrany štiepeného mikrovlákna ich odstraňujú z uprataného povrchu.

Pre ešte lepšiu účinnosť je RobZone Moppy 2.0 Profi vybavený zásobníkom na vodu o objeme 200 ml, ktorý pri upratovaní priebežne vlhčí mop čistou vodou.

Ak chcete podlahu iba zotierať od jemného prachu a nie ju namáčať, môžete použiť mop i nasucho. Jeho štiepené vlákna sú stálou silou pritlačované k podlahe a svojimi hranami oddeľujú jemný prach, ktorý priľnul k podlahe a nedá sa vysať, pretože je elektricky nabitý.


Moppy-Sire_zaberu-SK
Dve bočné kefy a vysoký sací výkon zaistí predvysávanie.
 

Aby se podlaha pri ručnom upratovaní po vytretí blýskala, mali by ste bezprostredne predtým zamiesť alebo vysať. S Moppym 2.0 to môžete hodiť za hlavu, pre perfektné upratovanie je vybavený funkciou predvysávánia. Počas upratovania zametá nečistoty dvomi bočnými kefami a vysoký sací výkon ich dopraví až do zberného koša.

Na rozdiel od iných robotických mopov je Moppy 2.0 Profi vybavený i zberným košom, ktorý vezme akékoľvek nečistoty. Vďaka vysokému saciemu výkonu sú omrvinky, vlasy i jemný prach nasaté priamo do zberného koša. Dve bočné kefy so šírkou záberu upratovania 37 cm účinne zametú nečistoty k sacej štrbine. Dvojica bočných kief naviac zamedzuje odhadzovaniu ľahších nečistôt do strán, takže nepristanú tam, kde už je upratané. Prosté a jednoduché.

Silikónová stierka umiestnená medzi sacou štrbinou a mopovacou súpravou zabráni priechodu nečistôt na mop ze štiepeného mikrovlákna. Ten je tým pádom dlhšiu dobu čistý a pripravený perfektne vytrieť vašu podlahu.


moppy2-UVC-lamp
UVC dezinfekcia a zberný kôš s HEPA filtrom.
 

Vedeli ste, že 90% domáceho prachu tvoria roztoče a ich povedzme exkrementy? Je zdravé im do cesty postaviť HEPA filter a UVC dezinfekciu!

HEPA filter je často uvádzaný v súvislosti s alergiami a alergikmi. Jemný prach, obzvlášť ten biologického pôvodu, je zdraviu naozaj škodlivý, aj keď nie ste práve alergik. Značná časť prachových častíc sa totiž usadzuje v pľúcnych sklípkoch natrvalo.

RobZone Moppy 2.0 Profi má priamo v odpadnej nádobe umiestnený základný filter, ktorý chráni sací motor pred väčšími nečistotami. Na odpadnú nádobu potom nadväzuje dôkladne utesnený HEPA filter, ktorý zabraňuje vyfukovaniu škodlivých mikroorganizmov späť do ovzdušia vo vašom byte.

Prach a prachové chuchvalce sú ideálnym prostredím pre množenie nebezpečných roztočov. Bezpečne a bez chémie ich dokáže zničiť jedine UVC žiarenie. Preto je Moppy 2.0 Profi vybavený dostatočne účinnou UVC lampou, ktorá zničí až 99,9% baktérií, vírusov a roztočov.


Ako funguje MOPPY 2.0   |    SPÄŤ K MENU

 
Moppy2_jak_funguje-SK
 
 
moppy2-nabijeni
Automatické nabíjanie
 

O dobíjanie robota sa nemusíte starať, zvládne to sám. V dobíjacej základni bude čakať na ďaľšiu príležitosť k upratovaniu.

Po skončení upratovania vysávač sám vyhľadá dobíjaciu základňu, zaparkuje sa a automaticky sa začne dobíjať. Vo chvíli, keď je batéria plne nabitá a vysávač pripravený na ďalšie upratovanie, svieti na displeji robotického vysávača symbol plne nabitej batérie.


moppy2-virtual-zed
Virtuálnou stenou vymedzíte Moppymu 2.0, kde má a nemá upratovať!
 

Potrebujete rozděliť väčšiu miestnosť alebo zavrieť pred Moppym 2.0 izbu, ktorá nemá dvere? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu.

Duálna virtuálna stena dokáže vysielať neviditeĺné infračervené lúče jedným alebo dvomi smermi. Lúč vytvorí virtuálnu stenu dlhú až 4 metre a zabráni tak robotovi prejsť do ďaĺších miestností, ktoré nemôžete uzatvoriť dverami. Vďaka možnosti voľby dvoch smerov lúčov naraz, môžete vytvoriť i rohovú zábranu, ktorou môžete napríklad ohraničiť kusový koberec. Virtuálnou stenou môžete tiež rozdeliť väčší priestor do menších častí a upratovať iba tam, kde chcete, napr. vstupné haly, priestorné obývacie izby alebo spojené obývacie izby s kuchynským kútom.

Virtuálna stena je napájaná pomocou 2ks batérií, zapína a vypína sa tlačidlom na vrchu steny.


moppy2-schody
Ako si Moppy 2.0 Profi poradí v teréne?
 

Robotický mop RobZone Moppy 2.0 Profi se po miestnosti orientuje pomocou infračervených senzorov. Je vybavený radom senzorov ako v nárazníku, tak v spodnej i hornej časti vysávača. Nespadne zo schodov, vyhne sa prekážke a bez problémov prekoná prechodové lišty.

Senzory v odpruženom dotykovom nárazníku detekujú predmety v blízkosti robota. Vo chvíli, keď sa Moppy 2.0 Profi blíži k prekážke, senzory to zaznamenajú a robot spomalí tak, aby nábytok nepoškodil, ale zároveň sa dostal do jeho blízkosti a dôkladne upratal. Vďaka senzorom z bočných strán nárazníka sa Moppy 2.0 Profi dokáže dostať i z užšieho priestoru.

Senzory v podvozku zabránia pádu zo schodov a z vyvýšených plôch. Vo chvíli, kedy sa Moppy 2.0 Profi navezie na okraj schodu, senzor to zaznamená a robot začne cúvať. Moppy 2.0 Profi je iba 9 cm vysoký a tak uprace i na ťažko dostupných miestach pod nízkym nábytkom. Vďaka dobrému vyváženiu dokáže Moppy 2.0 Profi prekonávať prahy a prekážky do výšky až 2 cm. Bez problémov tak prejde medzi miestnosťou i s nasadenou mopovacou súpravou.


moppy2-dalkove-ovl
Diaľkové ovládanie, upratovacie režimy a algoritmy upratovania
 

Robotický mop Moppy 2.0 Profi pravidelne strieda predvolené algoritmy upratovania, aby čo najdôkladnejšie pokryl upratovaciu plochu. Môžete ho ale i ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo vybrať z niekoľko upratovacích režimov napr. cielené upratovanie.

V režime automatického upratovania Moppy 2.0 Profi pravidelne strieda naprogramované algoritmy upratovania. Pohybom do špirály postupne pokryje čo najviac voľnú plochu. Potom zmení algoritmus na striedanie krátkych a dlhých dráh upratovania, po ktorom nasleduje upratovanie pozdĺž stien. Vďaka inteligentnej navigácii si poradí i s členitým usporiadaním nábytku a z neprehľadného miesta ľahko vyjde.

Pokiaľ chcete cielene upratať napríklad kuchynský kút, kde sa pri varení podlaha ľahko zašpiní, môžete zvoliť cielený režim upratovania.

Robotický mop Moppy 2.0 Profi môžete ovládať i pomocou jednoduchého diaľkového ovládania. Ovládanie je tak ľahké, že to zvládnu i deti.


moppy2-podel-zdi
Vysaje i vytrie hladkú podlahu, vyleští parkety!
 

Moppy 2.0 Profi vychádza z požiadavkov dnešnej doby, a preto je určený predovšetkým do domácností s hladkou a umývateľnou podlahou. Vďaka funkcii predvysávania ale zároveň zametie a vysaje hrubšie nečistoty.

Trendom posledných rokov sú hladké ľahko umývateľné povrchy. Koberce, ktoré v sebe zadržujú roztoče i po dôkladnom upratovaní, už sú takmer minulosťou. Moppy 2.0 Profi si hravo poradí s neporiadkom i zaschnutou špinou na umývateľnej podlahe. Dve bočné kefy zametú neporiadok i pozdĺž stien. Kvalitný sací motor nasaje do odpadnej nádoby všetku špinu a mop s nádržkou na vodu dôkladne vytrie.

Moppy 2.0 Profi ale bez problémov uprace i parkety alebo iné drevené povrchy, ktoré sú náchylné na namáčanie. Stačí, keď mop nebudete pred upratovaním namáčať, perfektne potom podlahu vyleští od jemného prachu.


moppy2-udrzba
Jednoduchá údržba zaistí perfektné upratovanie!
 

Aby Moppy 2.0 Profi dlho a perfektne slúžil, je dobré venovať pravidelne krátky čas i jeho údržbe. Je ale veľmi jednoduchá a rýchla.

Po každom upratovaní zložte mop a nechajte ho vysušiť. V prípade potreby vypláchajte alebo vyperte v práčke na 40°C bez aviváže.

Vysypávajte pravidelne zberný kôš a v prípade potreby očistite filtre. Čistite bočné kefy, sací otvor a kolieska od namotaných vlasov, chlpov a iných nečistôt.

Suchou handričkou očistite v prípade potreby čidlá v nárazníku a na spodnej časti.

 

Obsah balenie   |    SPÄŤ K MENU

 

 
moppy2+box

Obsah balenie:

 • RobZone Moppy 2.0
 • Diaľkové ovládanie
 • Nabíjacia základňa + adaptér
 • Virtuálna stena
 • Mopovací modul
 • 1x XL Mop
 • 1x Set bočných kefiek
 • 1x Hepa filter (inštalované vo vysávači)
 • Čistiaca kefka
Obsah profi kufriku:
 • 3x XL Mop
 • 1x Set bočných kefiek
 • 1x Hepa filter

 


Moppy2-obsah-baleni-SK
 

Technické parametrE   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
moppy2 technicke parametry SK
 

Časté kladené otázky   |    SPÄŤ K MENU

 

 
Kde je možné Robzone kúpiť?
 
Automatické vysávače Robzone kúpite priamo od našej spoločnosti na webových stránkach www.robzone.sk alebo ich môžete objednať telefonicky na čísle +420 226 225 030.
 
Aké typy podláh dokážu roboti Robzone čistiť?
 
Väčšina modelov robotických vysávačov Robzone výborne vyčistia koberce s dĺžkou vlasu do 0,5 až 1,5 cm a všetky hladké povrchy, ako linoleá, dlažby, plávajúce podlahy, drevené podlahy i parkety. Navyše modely Roomy 4.0 sú vybavené špeciálnym systémom pre zvlášť starostlivé čistenie hladkých podláh. Model Duoro ďalej ponúka vysávanie aj mokré vytieranie v jednom. Špeciálným mopom Aquamax DUO pre mokré vytieranie dokáže Duoro Xclean vytierať i citlivé povrchy náchylné na prílišné premáčanie. Model Moppy 2.0 Profi je určený na upratovanie hladkých omývateľných podláh, je vybavený mopom zo štiepeného mikrovlákna a zásobníkom na vodu.
 
Ako sa používa mop? Je nutné ho navlhčiť a používať čistiaci prípravok na podlahy?
 
Mop pre model Roomy 4.0 je antistatický, mikrovláknový a preto sa používa výhradne nasucho bez použitia čistiacich prostriedkov. Možno ho prať v práčke. Model Duoro má vo výbave dva typy mopov. Jeden mop je určený na suché zotieranie jemného prachu, druhý mop je špeciálny Aquamax DUO, vhodný na mokré vytieranie podláh. Model Moppy 2.0 Profi má rozmerný mop zo štiepeného mikrovlákna.
 
Dokáže automatický vysávač prechádzať prahmi z miestnosti do miestnosti?
 
Prechodové lišty nie sú žiadnym problémom a klasické drevené prahy robot všeobecne zvládne do výšky 0,5 až 1,5 cm. Vždy záleží i na profile daného prahu alebo prechodnej lišty. Na dokonalé upratanie však odporúčame väčšie priestory rozdeliť do menších sekcií virtuálnymi stenami alebo prirodzene prahom medzi miestnosťami. Tým dosiahnete kvalitnejšie vyčistenie podlahy.
 
Ako si automatický vysávač poradí s vysokými kobercami a strapcami?
 
Strapce na perzských kobercoch odporúčame pred vysávaním schovať, alebo koberec zrolovať, vysávač by totiž mohol strapce nasať, alebo by sa mohli navinúť na rotačnú kefu. Potom by vysávač prerušil čistenie a nahlásil chybu. Neodporúčame automatické vysávače používať na koberce s dlhým vlasom nad 0,5-1,5 cm. Vôbec najvhodnejšie je koberec vyskúšať vopred, lebo niektoré typy zvláda dobre aj napriek dlhšiemu vlasu. Model Moppy 2.0 Profi doporučujeme iba na upratovanie hladkých podláh.
 
Za aký čas vysávač vyčistí izbu s rozlohou 50m2 ?
 
Vysávač neupratuje podlahu podľa rozlohy, ale podľa zvoleného programu. Robotické vysávače sú naprogramované na maximálnu dľžku upratovania tak, aby plocha bola čo najlepšie vyčistena. Dlhšie upratovaná podlaha je vždy lepšie vyčistená. Tzn. že pri automatickom upratovaní bude robot upratovať rovnako dlhý čas miestnosť s rozlohou 40 m2 ako i miestnosť s rozlohou 80 m2, ale menšia miestnosť bude uprataná dokonalejšie. Keď skončí upratovanie, zaparkuje sa do nabíjacej základne a začne sa nabíjať. Dlžka bežného upratovania na jedno nabitie batérie sa pohybuje okolo 60 - 120 min. na hladkej podlahe a cca 45-80 min na koberci. Záleží na zvolenom type robotického vysávača.
 
Aké náročné je čistenie vysávača?
 
Čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Po naplnení zberného koša (závisí od veľkosti miestnosti a znečistenia podlahy) stačí kôš jednoducho vysypať. Zberné koše nemajú žiadne papierové ani iné vrecúška. Kefky na spodnej strane postačí občas vyčistiť od usadeného prachu a vlasov a skontrolovať, či sa vlasy nenamotali na pohyblivé časti robota. Pri veľkom znečistení alebo opotrebovaní je možné kefky ľahko vymenit za nové. Samozrejme, že do údržby patrí aj výmena filtrov. 
 
Potrebuje vysávač výmenné vrecúška na smeti?
 
Nie. Nádobku na smeti stačí iba vysypať. Dômyselný systém filtrácie umožňuje jednoduché používanie bez papierových vrecúšok.
 
Aké energeticky náročné je automatické vysávanie?
 
Pri automatickom vysávaní je spotreba energie až 6x nižšia než pri bežnom ručnom luxovaní. Pritom efektivita čistenia je vďaka precíznosti robota mnohokrát vyššia.
 
Vymetie aj rohy v miestnosti?
 
Samozrejme. Bočná kefka dôkladne povymetá každý roh a prach držiaci sa pozdĺž stien. Všetky robotické vysávače Robzone majú dve bočné kefky, takže im neunikne žiadne zákutie.
 
Bude byt vyčistený rovnako ako pri klasickom luxovaní?
 
Z vlastnej skúsenosti si trúfame povedať, že vyčistený bude skutočne dokonale. Predsa len, človek nie je stroj a robot čistí tak dlho, dokým podlaha nie je ako zo škatuľky. Navyše nie je pre robota upratovať každý deň, alebo aj niekolko krát denne.
 
Dokáže vysávač pozbierať aj rozsypané smeti, na ktoré bežne používame metličku s lopatkou?
 
Presne pre takéto prípady majú Robzone vysávače program SPOT, pre dôsledné čistenie 1 m2. Druhou možnosťou je využiť diaľkové ovládanie a vysávač naviesť na znečistené miesto, rovnako ako autíčko na diaľkové ovládanie, a navigovať ho na dôkladné vyčistenie daného miesta. 
 
Ako zamedzím tomu, aby vysávač čistil len jednu miestnosť a neprešiel do ďalšej, keď izbu nemožno zatvoriť dvermi?
 
V takýchto situáciách je vhodné použiť virtuálnu stenu. Je to malá veža, ktorú postavíte ku kraju miestnosti na mieste, kde chcete vysávaču zabrániť v ďalšom pohybe. Veža vysielaním digitálneho signálu vytvorí tzv. virtuálnu stenu, cez ktorú vysávač už ďalej neprejde.
 
Bývame v mezonetovom byte a obávam sa, že keď nechám vysávač pracovať v našej neprítomnosti, mohol by spadnúť zo schodov.
 
Vysávače Robzone sú veľmi inteligentné a zo schodov nespadnú! Vďaka infračerveným lúčom schody rozpoznajú a zmenia smer čistenia. Treba si ale uvedomiť, že senzory nereagujú na sklenený povrch, alebo hladinu vody.
 
Akým spôsobom sa zásielky posielajú pri objednávke v e-shope?
 
Dopravu zaisťuje prepravná spoločnosť PPL, alebo si môžte zvoliť osobné vyzdvihnutie v sieti spoločnosti Zásieľkovňa. Pokiaľ si vyberiete službu PPL, vodič osobne kontaktuje zákazníkov na telefóne uvedenom v objednávke a snaží sa s každým si dohodnúť individuálny čas pre doručenie zásielky tak, aby čas odovzdania zásielky zákazníkovi maximálne vyhovoval. Ak navrhnutý termín dodania zákazníkovi nevyhovuje, je možné sa s vodičom dohodnúť na inom termíne. Zásieľkovňa Vás sama vyzve mailom alebo telefonicky k vyzdvihnutiu objednaného tovaru.
 
Ako si vysávač poradí so psími či mačacími chlpmi?
 
Model Duoro ma dostatočne veľký zásobník na nečistoty, preto ani vysatie veľkého objemu zvieracích chlpov preňho nie je problémom. Naviac je vybavený špeciálnou hlavicou EASY-PET, ktorá je určená pre účinné vysávanie zvieracej srsti a dlhých vlasov. Spočiatku odporúčame pravidelnú kontrolu plnosti zásobníka, aby nedošlo k jeho preplneniu, a častejšiu bežnú údržbu a kontrolu, či nedošlo k zaneseniu koliesok jemnými chĺpkami alebo prachom zo srsti.

V byte máme voľne položené káble od spotrebičov a počítača, ako si s nimi robot poradí?
 
 
Môže sa stať, že i navzdory funkcii zamedzujúcej namotávaniu káblov, robot kábel namotá na rotačnú kefu robota, čím môže dôjsť k jeho poškodeniu. S bežnými káblami si robot väčšinou dobre poradí, ale obzvlášť náchylné sú tenké káble od nabíjačiek na telefón apod. Odporúčame preto dávať pozor, aby pri čistení vysávač neprišiel do styku s voľne položenými káblami. Káble zakryte ochrannou lištou, pred čistením ich odstráňte z podlahy, alebo vysávaču zamedzte v prístupe k nim.
 
Vyčistí robot aj schodište?
 
Jednotlivé schody robot bohužiaľ sám vyčistiť nedokáže, naopak, jeho veľkou výhodou je, že vďaka IR senzorom zo schodov ani z inej vyvýšenej plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí automatický vysávač mokré a zaschnuté kaluže na podlahe?
 
Modely Duoro a Moppy sú určené aj na mokré vytieranie a kvapky vody im nevadia. Nie sú ale v žiadnom prípade určené na vysiatie tekutin. 
 
Ak máme v dome veľmi tmavú, čiernú alebo farebne kontrastnú podlahu, budú senzory fungovať správne?
 
V moderných interiéroch sa týchto farbách podlahove krytiny občas objavujú. Vzhľadom na princíp fungovania infračervených senzorov nie je upratovanie týchto podlahových krytin pre robotické vysávače vhodný.
 

Ako si robotický vysávač poradí s čiernym nábytkom?
 
 
Štandartne robotický vysávač rozpozná každú prekážku, pred ňou spomalý, obkrúži ju a zvolí ďaľšiu cestu k upratovaniu. Pokiaľ sa ale vo vašej domácnosti objavuje čierny nábytok je pravdepodobné, vzhľadom k principu fungovania IR senzorov, že m?že prisť logicky k ich nesprávnej funkcii. Čierna prekážka sa stává pre robotický vysávač ťažšie rozpoznateľnou a potom m?že prísť k nárazu. Na takéto prípady je ale samozrejme robot vybavený pružným citlivým nárazníkom, aby neďošlo k poškodeniu prekážky ani robota. Nejedná sa o žiadný závažný problém ani chybnu funkciu robota. Doporučujeme najsk?r robota vyskúšať pod vaším dohľadom a presvedčiť sa, že skutočne pracuje ako má. 
 

Je možné kúpiť robota na splátky?
 
 
Túto službu pre Vás pripravujeme.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.