Duoro Xclean Profi

 
Nový univerzálny robot vysáva - vytiera - vysušuje
 • Extrémne vysoký sací výkon
 • Vysáva i vytiera naraz
 • Vysaje i zvieracie chlpy
 • Vhodný na včetky typy podláh vr. drevených a laminátových
 • Navyše Profi kufrík s bohatou výbavou

MEGA ZĽAVA 40% - garantujeme do 30.5.2017

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €627.69
Ušetríte €251.15 (–40 %)
€376.54
   
Výrobca Robzone
Kategória Vysávače
 
 


POPIS vysávače DUORO XCLEAN PROFI

 
PP-Duoro-VLASTNOSTI-ZAHLAVI-SK
 
 
vysusanie
Mopovanie s vysúšaním
 

Duoro XCLEAN Profi ako jediný robotický vysávač využíva unikátnu technológiu mokrého vytierania podlahy s vysúšaním.

Vodná nádrž umiestnená na spodnej strane vysávača postupne uvoľňuje vodu a mokrý mop Aquamax Silver z podlahy rovnomerne zotiera dokonca i prischnuté škvrny nečistôt. Cielené prúdenie vzduchu podlahu súbežne s vytieraním vysúša.

Pokiaľ máte drevenú alebo laminátovú podlahu, je pomocníkom priamo pre Vás. Okamžité vysúšanie umytej podlahy zabraňuje nadmernému premočeniu povrchu, ktoré dreveným a laminátovým podlahám toľko neprospieva . Nečakajte až podlaha po vytieraní uschne, s Duorom je pripravená k použitiu ihneď.


DuoroX-mopy
Dva rôzne mopy zvládnu suché aj mokré mopovanie
 

Duoro XCLEAN Profi ide do vojny s prachom i prischnutou špinou. Mikrovláknový mop je vhodný i na suché mopovanie, kedy na seba viaže veľké množstvo každodenného jemného prachu. Unikátny mop Aquamax Duo je určený na mokré vytieranie a vysporiada sa dokonca i s prischnutými škvrnami!hardpress-system
Vysaje až 1 liter nečistôt
 

Priemerná štvorčlenná rodina vyprodukuje za týždeň takmer liter prachu a nečistôt, ktoré sa usadzujú hlavne na podlahe. V rodinách s domácimi miláčikmi množstvo nečistôt značne narastá.

Duoro XCLEAN Profi vďaka technológii Hard-Press systém pod vysokým tlakom nasaje až 1 liter nečistôt priamo do zberného koša. Akékoľvek omrvinky, chlpy, vlákna i veľmi jemný prach stlačí v koši do pevnej prachovej kocky, ktorú pohodlne bez zbytočného prášenia vyklepnete. Zberný kôš je vybavený praktickou kefou pre pohodlné čistenie odpadovej nádobky a HEPA filtru od prachu.


Dvě sací hlavice
Dve vymeniteľné sacie hlavice
 

Na rozdiel od iných robotických vysávačov, ktoré využívajú pri vysávaní jednu alebo dve hlavné kefy, ponúka Duoro XCLEAN Profi unikátnu sadu dvoch voliteľných sacích hlavíc, ktoré dosahujú vynikajúcich výsledkov na suchom i mokrom povrchu. Sacia hlavica s rotačnou kefou je ideálna pre upratovanie kobercov alebo hladkých podláh so zaschnutými nečistotami. Naopak samostatná sacia hlavica, vďaka naozaj silnému nasávaniu vysávača, dokáže perfektne upratať hladké povrchy. Nečistoty i chuchvalce prachu dopraví priamo do odpadnej nádoby bez hrozby namotávania dlhých vlasov a zvieracích chlpov na kefu.

Použitie samostatnej sacej hlavice je naviac veľmi šetrné k dreveným a laminátovým povrchom, ktoré sú náchylné k opotrebovaniu rotačnými kefami.


bocne kefy
Dve bočné kefy na perfektné upratovanie v rohoch
 

Bočná kefa je určená nielen k vymetaniu nečistôt pozdĺž stien a z rohov, ale zároveň rozširuje záber upratovania. Väčšina robotov je vybavená len jednou, Duoro XCLEAN Profi má dve a vďaka tomu uprace miestnosť rýchlejšie a dôkladnejšie.

Dve bočné kefy účinne zametú nečistoty pod vysávač, kde sa o ich upratanie do zberného koša bezpečne postará výnimočne silný ťah vysávača. Na hladkých podlahách naviac dvojica bočných kief zamedzuje odhadzovaniu ľahších nečistôt do strán, takže nepristanú tam, kde je už upratané. Prosté a jednoduché.


HEPA filter
Hepa filter nielen pre alergikov
 

Vedeli ste, že až 90% domáceho prachu je tvoreného roztočmi a ich povedzme, exkrementami? Je zdravé im do cesty postaviť HEPA filter!

HEPA filter je často uvádzaný v súvislosti s alergiami a alergikmi. Jemný prach, obzvlášť ten biologického pôvodu, je zdraviu naozaj škodlivý, aj keď nie ste práve alergik. Značná časť prachových častí sa totiž usadzuje v pľúcných ľalôčikoch natrvalo. Duoro XCLEAN práve vďaka HEPA filtrácii dokáže zachytiť aj veľmi jemný prach, ktorý sa už ďalej nešíri po domácnosti.


vyska 88 mm
Jednoznačné výhody nízkeho robota
 

Duoro XCLEAN Profi je vysoké iba 8,8 cm, vrátane prijímača infra signálu potom 10cm. Vďaka tomu sa dostane i na ťažko dostupné miesta pod nábytkom., kde sa často hromadia prachové chuchvalce a nečistoty. Neriskujte presilený chrbát pri upratovaní prachu pod posteľou alebo pod skriňou. Duoro XCLEAN Profi tam uprace pravidelne za Vás.


mluvi cesky
Rozpráva po česky
 

Robotický vysávač Duoro XCLEAN Profi sa stáva už skutočným členom českej/slovenskej domácnosti. V slovenskej domácnosti všetky činnosti okomentuje, informuje Vás, že si ide dobiť batériu alebo, že je upratané.


Ako funguje DUORO XCLEAN PROFI  |    SPÄŤ K MENU

 
Duoro_uklizeci-prvky-jak-funguje-SK
 
 
remote_control
Diaľkové ovládanie
 

Stačí ukázať prstom a robot urobí, čo si prajete.

Aby bolo upratovanie naozaj pohodlné a mohli ste robota ovládať z akejkoľvek časti z miestnosti ponúka Duoro XCLEAN Profi diaľkové ovládanie na princípe IR lúčov. Okrem tlačidiel pre voľbu upratovania má diaľkové ovládanie tiež prehľadný displej pre jednoduchú navigáciu a ovládanie robota. Diaľkové ovládanie umožňuje pohodlne si privolať pomocníka na rozsypané smeti alebo drobný neporiadok. Diaľkové ovládanie je napájané dvomi batériami.

Dotykový displej s jednoduchými symbolmi umiestnený priamo na tele robota umožňuje jeho jednoduchú obsluhu. Upratovanie môžete nastaviť na akýkoľvek čas a vysávač bude pracovať samostatne po celý týždeň.


zakladna nabijeni
Automatické nabíjanie
 

O dobíjaní robota sa nemusíte starať, zvládne to sám. V dobíjacej základni bude čakať na ďalšiu príležitosť k upratovaniu.

Po skončení upratovania vysávač sám vyhľadá dobíjaciu základňu, zaparkuje sa a oznámi Vám, že sa začína dobíjať vysávač sám. Vo chvíli, keď je batéria plne nabitá, robot zahlási tento stav a je pripravený k ďalšiemu upratovaniu.


virtual-zed-duoro
Virtuálna stenou vymedzíte DUORU, kde má a nemá upratovať!
 

Potrebujete rozdeliť väčšiu miestnosť alebo zavrieť pred Duorom izbu, ktorá nemá dvere? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu, miestnosť alebo "zavrieť" pred Duorom pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu.

Na vymedzenie priestoru kde chcete upratovať je Duoro XCLEAN Profi vybavený virtuálnou stenou. Virtuálna stena vysiela neviditeľný infračervený lúč dlhý až 4m, ktorý vytvorí virtuálnu stenu a zabráni tak robotovi prejsť do ďalších miestností, ktoré nemôžete uzatvoriť dverami. Virtuálnou stenou môžete tiež rozdeliť väčší priestor do menších častí a upratovať len tam kde chcete, napr. vstupné haly, priestranné obývacie izby alebo spojené obývacie izby s kuchynským kútom.

Virtuálna stena je napájaná pomocou 2 ks batérií, zapína a vypína sa tlačidlom na vršku steny.

 

Obsah balenia   |    SPÄŤ K MENU

 

 
duoroX-box+profi-kufrik
 

Obsah balenia:

 • RobZone Duoro XCLEAN
 • Diaľkové ovládanie
 • Nabíjacia základňa
 • Virtuálna stena
 • Adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché a vlhké stieranie
 • Mop Aquamax DUO na mokré mopovanie
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Hlavica s rotačnou kefou kefou
 • Samostatná sacia hlavica (inštalované vo vysávači)
 • Set bočných kefiek
 • Hepa Filter (inštalované vo vysávači)
 • Čistiaca kefka

Obsah Profi kufriku:

 • 1x Mikrovláknový mop na suché a vlhké stieranie
 • 1x Hlavná kefa
 • 1x Set bočných kefiek
 • 1x Hepa Filter

 


duoro-X-profi-prislusenstvi-SK
 

Technické parametre   |    SPÄŤ K MENU

 


 
 

Technické parametre   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
duoroX-tech-parametry
 

Hodnotenie uživateľov   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
layout Duoro 10
 

Časté otázky | SPÄŤ K MENU

 

 
Kde je možné Robzone kúpiť?
 
Automatické vysávače Robzone kúpite priamo od našej spoločnosti na webových stránkach www.robzone.sk alebo ich môžte objednať telefonicky na čísle 776 867 377.
 
Aké typy podláh dokážu roboti Robzone čistiť?
 
Väčšina modelov automatických vysávačov Robzone výborne vyčistia koberce s dĺžkou vlasu do 0,5 až 1,5 cm a všetky hladké povrchy, ako linoleá, dlažby, plávajúce podlahy, drevené podlahy i parkety. Navyše modely Roomy 3.0 sú vybavené špeciálnym systémom pre zvlášť šetrné čistenie hladkých podláh. Model Duoro ďalej špeciálnym mopom Aquamax na mokré vytieranie.
 
Ako sa používa mop? Je nutné ho navlhčiť a používať čistiaci prípravok na podlahy?
 
Mop je antistatický, mikrovláknový, preto sa používa výhradne nasucho bez použitia čistiacich prostriedkov. Možno ho prať v práčke. Model Duoro má vo výbave dva typy mopov. Jeden mop je určený na suché zotieranie jemného prachu, druhý mop je vhodný na mokré vytieranie podláh. Mop Aquamax na mokré vytieranie podláh je potrebné pred jeho použitím navlhčiť vodou. Množstvo vody môže byť aj väčšie, ale voda by nemala voľne z mopu odkvapkávať. Množstvo vody odporúčame regulovať v závislosti na type podlahy, ktorú chcete upratovať. Pokiaľ budete vytierať drevenú podlahu alebo podlahu chcete len šetrne zotrieť, mop viac vyžmýkajte , aby bol len vlhký. Mop Aquamax je vyrobený ze štiepeného mikrovlákna, a preto nie je potrebné používať daľšie čistiace prípravky. Mop je možné prať v práčke.
 
Dokáže automatický vysávač prechádzať prahmi z miestnosti do miestnosti?
 
Prechodové lišty nie sú žiadnym problémom a klasické drevené prahy robot všeobecne zvládne do výšky 0,5 až 1,5 cm. Na dokonalé upratanie však odporúčame väčšie priestory rozdeliť do menších sekcií virtuálnymi stenami alebo prirodzene prahom medzi miestnosťami.
 
Ako si automatický vysávač poradí s vysokými kobercami a strapcami?
 
Strapce na perzských kobercoch odporúčame pred vysávaním schovať, alebo koberec zrolovať, vysávač by totiž mohol strapce nasať, alebo by sa mohli navinúť na rotačnú kefu. Potom by vysávač prerušil čistenie a nahlásil chybu. Neodporúčame automatické vysávače používať na koberce s dlhým vlasom nad 0,5-1,5 cm. Vôbec najvhodnejšie je koberec vyskúšať vopred, lebo niektoré typy zvláda dobre aj napriek dlhšiemu vlasu.
 
Za aký čas vysávač vyčistí izbu s rozlohou 50m² ?
 
Rýchlosť čistenia vysávača nezávisí len od rozlohy, ale aj podľa výkonnosti batérie. Tzn. Váš priestor bude čistiť tak dlho, dokým mu vystačí batéria a nezáleží na tom, aká je izba veľká. Potom zaparkuje do nabíjacej základne a začne sa nabíjať. Na menšie miestnosti možno využiť programy s kratším časovým limitom − 30 min., 15 min. pracovnej doby čistenia. Pri čistení priestoru s rozlohou 50 m² prejde každé miesto počas čistenia dva až trikrát. Dĺžka bežného čistenia na jedno nabitie batérie je 60-80 min. na hladkej podlahe a cca 45 min. na koberci.u modelu Roomy 3.0, model Duoro vydrží v prevádzke 90-120 min.
 
Aký veľký je kôš na smeti?
 
Model Roomy má priestorný, nadštandardne veľký odpadkový kôš s objemom jedného litra, model Duoro potom 0,8 liter! Ideálny pre veľké domácnosti alebo Vaše pohodlie, keď kôš netreba vysypávať príliš často. Po prvom vyčistení odporúčame skontrolovať obsah smetí v nádobke a podľa toho posúdiť, ako často bude treba kôš vysypávať. Štandardné koše majú objem cca 250 ml.
 
Aké náročné je čistenie vysávača?
 
Čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Po naplnení zberného koša (závisí od veľkosti miestnosti a znečistenia podlahy) stačí kôš jednoducho vysypať. Zberné koše nemajú žiadne papierové ani iné vrecúška. Kefky na spodnej strane postačí občas vyčistiť hrebienkom (je vo výbave) od usadeného prachu a vlasov a skontrolovať, či sa vlasy nenamotali na pohyblivé časti robota. Samozrejme, že do údržby patrí aj výmena filtrov.
 
Potrebuje vysávač výmenné vrecúška na smeti?
 
Nie. Nádobku na smeti stačí iba vysypať. Dômyselný systém filtrácie umožňuje jednoduché používanie bez papierových vrecúšok.
 
Aké energeticky náročné je automatické vysávanie?
 
Pri automatickom vysávaní je spotreba energie až 6x nižšia než pri bežnom ručnom luxovaní. Pritom efektivita čistenia je vďaka precíznosti robota mnohokrát vyššia.
 
Vymetie aj rohy v miestnosti?
 
Samozrejme. Bočná kefka dôkladne povymetá každý roh a prach držiaci sa pozdĺž stien. Model Duoro má bočné kefky dve, takže mu neunikne žiadne zákutie.
 
Bude byt vyčistený rovnako ako pri klasickom luxovaní?
 
Z vlastnej skúsenosti si trúfame povedať, že vyčistený bude skutočne dokonale. Predsa len, človek nie je stroj a robot čistí tak dlho, dokým podlaha nie je ako zo škatuľky.
 
Dokáže vysávač pozbierať aj rozsypané smeti, na ktoré bežne používame metličku s lopatkou?
 
Presne pre takéto prípady majú Robzone vysávače program SPOT, pre dôsledné čistenie 1 m². Druhou možnosťou je využiť diaľkové ovládanie a vysávač naviesť na znečistené miesto, rovnako ako autíčko na diaľkové ovládanie, a navigovať ho na dôkladné vyčistenie daného miesta. Model Duoro má diaľkové ovládanie cez bluetooth, takže jeho použitie je veľmi jednoduché.
 
Ako zamedzím tomu, aby vysávač čistil len jednu miestnosť a neprešiel do ďalšej, keď izbu nemožno zatvoriť dvermi?
 
V takýchto situáciách je vhodné použiť virtuálnu stenu. Je to malá veža, ktorú postavíte ku kraju miestnosti na mieste, kde chcete vysávaču zabrániť v ďalšom pohybe. Veža vysielaním digitálneho signálu vytvorí tzv. virtuálnu stenu, cez ktorú vysávač už ďalej neprejde.
 
Bývame v mezonetovom byte a obávam sa, že keď nechám vysávač pracovať v našej neprítomnosti, mohol by spadnúť zo schodov.
 
Vysávače Robzone sú veľmi inteligentné a zo schodov nespadnú! Vďaka oinfračerveným lúčom schody rozpoznajú a zmenia smer čistenia.
 
Akým spôsobom sa zásielky posielajú pri objednávke v e-shope?
 
Dopravu zaisťuje prepravná spoločnosť PPL, alebo si môžte zvoliť osobné vyzdvihnutie v sieti spoločnosti Zásieľkovňa. Pokiaľ si vyberiete službu PPL, vodič osobne kontaktuje zákazníkov na telefóne uvedenom v objednávke a snaží sa s každým si dohodnúť individuálny čas pre doručenie zásielky tak, aby čas odovzdania zásielky zákazníkovi maximálne vyhovoval. Ak navrhnutý termín dodania zákazníkovi nevyhovuje, je možné sa s vodičom dohodnúť na inom termíne. Zásieľkovňa Vás sama vyzve mailom alebo telefonicky k vyzdvihnutiu objednaného tovaru.
 
Ako si vysávač poradí s psími či mačacími chlpmi?
 
Model Roomy i Duoro majú dostatočne veľký zásobník na nečistoty, preto ani vysatie veľkého objemu zvieracích chlpov preňho nie je problémom. Spočiatku odporúčame pravidelnú kontrolu plnosti zásobníka, aby nedošlo k jeho preplneniu, a častejšiu bežnú údržbu a kontrolu, či nedošlo k zaneseniu koliesok jemnými chĺpkami alebo prachom zo srsti.
 
Ako si poradí s podlahovým vykurovaním (konvektormi)?
 
Automatický vysávač sa môže pri čistení dostať na mriežku konvektora a ak je mriežka široká, predné koliesko uviazne v mriežke a robot nemôže pokračovať v čistení. V takomto prípade pred konvektor umiestnite virtuálnu stenu alebo stabilnú mechanickú zábranu, aby sa robot na mriežku nemohol dostať.
 
V byte máme voľne položené káble od spotrebičov a počítača, ako si s nimi robot poradí?
 
Môže sa stať, že i navzdory funkcii zamedzujúcej namotávaniu káblov, robot kábel namotá na rotačnú kefu robota, čím môže dôjsť k jeho poškodeniu. S bežnými káblami si robot väčšinou dobre poradí, ale obzvlášť náchylné sú tenké káble od nabíjačiek na telefón apod. Odporúčame preto dávať pozor, aby pri čistení vysávač neprišiel do styku s voľne položenými káblami. Káble zakryte ochrannou lištou, pred čistením ich odstráňte z podlahy, alebo vysávaču zamedzte v prístupe k nim.
 
Vyčistí robot aj schodište?
 
Jednotlivé schody robot bohužiaľ sám vyčistiť nedokáže, naopak, jeho veľkou výhodou je, že vďaka IR senzorom zo schodov ani z inej vyvýšenej plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí automatický vysávač mokré a zaschnuté kaluže na podlahe?
 
Ak ide o väčšiu mokrú plochu, vysávač Robzone Roomy 3.0 sa voči styku s vodou chráni, aby nedošlo k jeho poškodeniu a tak vodu identifikujú senzory, načo sa robot zastaví alebo miesto obíde. Ak ide o drobné kvapky a zaschnuté škvrny, pri použití mopu ich zotrie, ale kvalita čistenia závisí aj od toho, akého charakteru nečistota je. Model Duoro je určený i na mokré vytieranie a voda v menšom množstve mu nevadí.
 
Ak máme v dome sklenenú podlahu a ešte aj sklenené schodište, budú senzory fungovať správne?
 
V moderných interiéroch sa tento druh podlahovej krytiny občas objavuje. Vzhľadom na princíp fungovania infračervených senzorov treba počítať s tým, že na priesvitných a priehľadných povrchoch môže logicky dôjsť k nesprávnemu fungovaniu týchto senzorov. Odporúčame robota vopred vyskúšať pod Vaším dohľadom a presvedčiť sa, že skutočne pracuje tak, ako má.
 
Je možné kúpiť robota na splátky?
 
Túto službu pre Vás pripravujeme.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.