Roomy 3.0 Plus Profi

 

Expert na chlpy a chuchvalce

Robotický vysávač Roomy 3.0 plus je novinka z úspešnej rady modelov RobZone Roomy. Vysoký sací výkon a najväčší zberný kôš si poradí s omrvinkami, zvieracími chlpmi, prachom i otravnými prachovými chuchvalcami. Dvojstupňový antistatický mop vyleští hladké podlahy. Rozmerná hlavná kefa uprace i špinu ukrytú hlboko medzi vláknami kobercov. Teraz navyše Profi kufrík s bohatou výbavou!

MEGA ZĽAVA 45% - garantujeme do 30.5.2017

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €561.80
Ušetríte €252.80 (–45 %)
€309
   
Výrobca Robzone
Kategória Vysávače
Záruka 2 roky
 
 


POPIS vysávače ROOMY 3.0 PLUS PROFI

 
Roomy-popis-SK
 
 
Roomy-popis-kos-SK
Objemný kôš zhltne i prachové chuchvalce
 

Najväčšia odpadná nádoba s objemom 1,2l stačí pohodlne i na niekoľko upratovacích cyklov. Nemusíte sa báť, že sa za 10 minút zaplní, poradí si s vlasmi , smeťami , prachom i nevzhľadnými prachovými chuchvalcami.

Prachové chuchvalce sú najväčším problémom veľmi obľúbených hladkých podláh. Veľkokapacitná odpadová nádoba s bezkonkurenčným objemom 1,2 liter pri čistení spoľahlivo pohltí nielen všetok jemný prach, ale aj rozmernejšie prachové chuchvalce, ktoré iné systémy väčšinou len rozmetajú po miestnosti. RobZone Roomy 3.0 plus si tak ako jediný poradí i s veľkým množstvom týchto strašiakov.

Prachové chuchvalce sú nielen nevzhľadné, ale i zdraviu nebezpečné. Spolu s jemným prachom totiž poskytujú ideálne útočisko pre radu roztočov a baktérií. Tie sa živia prevažne čiastočkami odumretej kože a organickej hmoty, ktoré tvoria hlavnú zložku prachu v domácnosti. Navyše zanechávajú v našich domácnostiach strávenú potravu a výkaly, ktoré spôsobujú astmu, alergie, chronickú nádchu, ale napríklad aj zápaly kože či zápal spojiviek.


Roomy-popis-mop-SK
Špeciálne tvarovaný mop podlahu zbaví prachu
 

Rozmerný dvojstupňový mop zo štepených mikrovlákien na seba viaže neuveriteľné množstvo prachu. Výrazne tak zvyšuje kvalitu upratovania oproti vysávačom bez možnosti použitia mopu.

Mop s celkovým rozmerom 320 cm2 vyleští hladké podlahy. Jeho štepená vlákna sú stálou silou pritlačované k podlahe a svojimi hranami oddeľujú jemný prach, ktorý priľnul k podlahe a nedá sa vysať, pretože je elektricky nabitý.

Robotický vysávač Roomy 3.0 plus má premyslená konštrukciu, vďaka ktorej je možné použiť hlavnú rotačnú kefu i mop naraz. Nemusíte tak ako u iných vysávačov riešiť dilema či použiť mop alebo kefy a efektivita upratovania je až dvojnásobná oproti robotickým vysávačom, ktoré nemajú mopovaciu súpravu vôbec.

Mop je výmenný a ľahko ho vyperiete na 40° v práčke.


Roomy-popis-kartac-SK
Extra široká hlavná kefa s bezúdržbovými prvky
 

Najširšia hlavná kefa uprace viac neporiadku už po prvom prejazde. Špeciálne uchytenie kief zaistí takmer bezúdržbovú prevádzku.

Tri sady kief na každé upratovanie.Robotický vysávač Roomy 3.0 plus je vybavený 25 cm širokou hlavnou kefou, ktorá spolu s bežnou kefou zaistí dokonalý výsledok upratovania o celkovej šírke záberu až 30 cm pri jednom prejazde.

Zdokonalené riešenie systému rotačnej kefy zaručuje vysokú odolnosť proti namotávaniu vlasov a zvieracích chlpov. Už tradične je Roomy 3.0 vybavený štětinovým kefami, ktoré oproti silikónovým alebo gumovým dovedú kvalite vykefovať aj koberce. Vďaka špeciálnemu uchyteniu je kefa v nepretržitom kontakte s podlahou a reaguje na všetky jej nerovnosti.

Robotický vysávač Roomy 3.0 plus v limitovanej edícii PROFI má vo výbave tri sady kief. V tejto jedinečnej ponuke získate sadu univerzálnych kief, ktoré starostlivo uprace koberce aj ostatné hladké povrchy. Druhu súprava kief Blue Care má extra jemné štetiny pre šetrné čistenie drevených a laminátových podláh. Tretia sada Dog je potom špeciálne určená pre upratovanie zvieracej srsti.


Roomy-popis-UVC-SKRoomy-popis-filtry-SK
Nielen pre alergikov. Päťfázový filter a UVC dezinfekcia.
 

Vedeli ste, že až 90% domáceho prachu je tvorené roztočmi a ich, povedzme, exkrementami? Chráňte svoje zdravie pomocou UVC dezinfekcie a pětifázové filtrácie s aktívnym uhlíkom a nanostriebrmo!

Účinná päťfázová filtrácia pomocou aktívneho uhlíka s vrstvou z nanostriebra blokuje častice jemného prachu. Aktívny uhlík účinne filtruje aj mikročastice prachu oveľa menšie ako 0,3 mikrometra, ktorých je najviac a ktoré prenikajú až do pľúcnych mechúrikov. Chráni tak nielen alergikov, ale aj ostatných členov domácnosti.

Vrstva nanostriebra má vysokoantibakteriálne a protiplesňové účinky. Práve filter s nanostriebrom dokáže zachytiť až 99 % baktérií. Likviduje choroboplodné zárodky, ktoré prenikli až do filtračného systému. Do vzduchu sa preto pri vysávaní už nedostanú zdraviu nebezpečné mikročastice, ktoré by mohli preniknúť do dýchacích ciest a následne až do krvného obehu.

Dezinfekcia podlahy prebieha pomocou účinného ultrafialového žiarenia. UV-C lampa s výkonom 6 W zabudovaná v Roomy počas vysávania vyžiari dávku, ktorá zlikviduje až 99 % roztočov a baktérií. Zneškodnené alergény ihneď odsaje a zotrie prachovka. UV-C dezinfekcia je unikátny spôsob, ako udržať podlahu hygienicky čistú bez používania agresívnych chemických prostriedkov.


AKO FUNGUJE ROOMY 3.0 PLUS PROFI   |    SPÄŤ K MENU

 
Roomy-jak-funguje-SK
 
 
roomy3-nabiji
Automatické nabíjanie
 

O dobíjanie robota sa nemusíte starať , zvládne to sám. V dobíjacej základni bude čakať na ďalšiu príležitosť k upratovaniu.

Po skončení upratovania sám vyhľadá dobíjaciu základňu, zaparkuje sa a automaticky sa začne dobíjať. Je tak neustále pripravený k upratovaniu.

Na nabíjacej základni tiež môžete naprogramovať deň a čas, kedy má Roomy začať upratovať. Vysávač potom čaká v základni a začne automaticky upratovať vo chvíli, kedy mu základňa dá povel k upratovaniu.


roomy-popis-virtual-zed
Virtuálnou stenou vymedzíte Roomymu, kde má a kde nemá upratovať!
 

Potrebujete rozdeliť väčšiu miestnosť alebo zavrieť pred Roomym izbu, ktorá nemá dvere? Postavte mu do cesty virtuálnu stenu.

Na vymedzenie priestoru, kde chcete upratovať je Roomy vybavený virtuálnou stenou. Virtuálna stena vysiela neviditeľný infračervený lúč s nastaviteľnou dĺžkou, ktorý vytvorí neviditeľnú stenu a zabráni tak robotovi prejsť do ďalších miestností, ktoré nemôžete uzatvoriť dverami.

Virtuálnou stenou môžete tiež rozdeliť väčší priestor do menších častí a upratovať len tam, kde chcete. Napr. vstupné haly, priestorné obývacie izby alebo obývacie izby spojené s kuchynským kútom. Virtuálna stena je napájaná pomocou 2ks batérií, zapína a vypína sa tlačidlom na boku steny.


roomy3-popis-dalkove
Diaľkové ovládanie, upratovacie režimy a algoritmy upratovania
 

Robotický vysávač Roomy pravidelne strieda predvolené algoritmy upratovania, aby čo najdôkladnejšie pokryl upratovaciu plochu. Môžete ho ale i ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo vybrať z niekoľko upratovacích režimov napr. cielené upratovanie.

V režime automatického upratovania Roomy pravidelne strieda naprogramované algoritmy upratovania. Pohybom do špirály postupne pokryje čo najviac voľnú plochu. Potom zmení algoritmus na striedanie krátkych a dlhých dráh upratovania, po ktorom nasleduje upratovanie pozdĺž stien. Vďaka inteligentnej navigácii si poradí i s členitým usporiadaním nábytku a z neprehľadného miesta ľahko vyjde.

Pokiaľ chcete cielene upratať napríklad kuchynský kút, kde sa pri varení podlaha ľahko zašpiní, môžete zvoliť cielený režim upratovania.


roomy3-v-terenu-schody
Ako si Roomy poradí v teréne?
 

Robotický vysávač RobZone Roomy se po miestnosti orientuje pomocou infračervených senzorov. Je vybavený radom senzorov ako v nárazníku, tak v spodnej i hornej časti vysávača. Nespadne zo schodov, vyhne sa prekážke a bez problémov prekoná prechodové lišty.

Senzory v odpruženom dotykovom nárazníku detekujú predmety v blízkosti robota. Vo chvíli, keď sa Roomy blíži k prekážke, senzory to zaznamenajú a robot spomalí tak, aby nábytok nepoškodil, ale zároveň sa dostal do jeho blízkosti a dôkladne upratal. Vďaka senzorom z bočných strán nárazníka sa Roomy dokáže dostať i z užšieho priestoru.

Senzory v podvozku zabránia pádu zo schodov a z vyvýšených plôch. Vo chvíli, kedy sa Roomy navezie na okraj schodu, senzor to zaznamená a robot začne cúvať.


roomy-popisove-podel-zdi
Roomy uprace neporiadok pozdĺž stien i okolo nábytku
 

Pomocou bočnej kefy vymetie neporiadok a chuchvalce prachu pozdĺž stien, takže už sa nebudete musieť ohýbať a neustále meniť trubice ako na klasickom vysávači.

Dôkladne obíde a vysaje prach okolo nábytku, stolu i stoličiek.  Vďaka jemnému nárazníku sa dostane do maximálnej blízkosti prekážky a uprace tesne okolo nej, bez toho aby ju poškodil.


roomy-popis-postel
Vysaje chuchvalce prachu pod posteľou či pohovkou
 

Roomy 3.0 je vysoký iba 11 cm,  a preto bez problémov vyčistí i ťažko dostupné miesta pod skriňou, pohovkou alebo posteľou.

Vďaka odpadovej nádobe s bezkonkurenčným objemom 1,2 l vysaje i prachové chuchvalce, ktoré sa často pod nábytkom v hojnom množstve tvoria a menšiu odpadovú nádobu tak rýchlo zaplnia.


roomy3-v-terenu-koberec
Uprace koberce i hladkú podlahu, ktorú naviac vyleští!
 

Robotický vysávač Roomy 3.0 plus je vhodný pre upratovanie všetkých podlahových krytín. Ľahko prechádza medzi rôznymi povrchmi - linoleum, dlažba, parkety, plávajúca podlaha, koberec atď. Oproti klasickému vysávaču venuje Roomy špeciálnu pozornosť starostlivosti o rôzne podlahové krytiny.  Môžete si vybrať z troch setov špeciálnych kief podľa povrchu, ktorý chcete upratovať.

Vďaka širokej hlavnej kefe veľmi starostlivo vysaje všetky koberce do výšky vlasu 0,5 - 1,5 cm. Vyššie koberce sú obecne pre robotické vysávače náročnejšie na upratovanie, pretože rotačným kefám kladú väčší odpor. Rovnako ako koberce so strapcami pre robotické vysávače neodporúčame.

Dvojstupňový mop zo štiepeného mikrovlákna, používaný na suché stieranie, sa šetrne stará o drevené a laminátové podlahy, ktoré trpia častým vytieraním vodou. Môžete ho využiť tiež na upratovanie linolea alebo dlaždíc. Z hladkej podlahy stiera i ten najjemnejší prach až trikrát účinnejšie a dosahuje tak výborných výsledkov v upratovaní. Mop je vyrobený z kvalitných štiepených mikrovláken, používa sa výhradne nasucho a je vhodný na pranie v automatické pračke.


roomy-popis-udrzba 
Jednoduchá údržba zaistí perfektné upratovanie!
 

Aby Roomy dlho a perfektne slúžil, je dobré venovať pravidelne krátky čas i jeho údržbe. Je ale veľmi jednoduchá a rýchla.

Vysypávajte pravidelne zberný kôš a v prípade potreby očistite filtre.

Čistite hlavnú a bočnú kefu, sací otvor a kolieska od namotaných vlasov, chlpov a iných nečistôt.

Starajte sa o mikrovláknový mop a v prípade potreby ho vymeňte za nový. Výhodou je mať viac mopov, ktoré môžete striedať a potom všetky naraz jednoducho vyprať v ruke alebo v práčke na 40 ° bez aviváže.

Suchou handričkou očistite v prípade potreby čidlá v nárazníku a na spodnej časti.

 
 

Obsah BALENIA   |    SPÄŤ K MENU

 

 
roomy3-plus-profi-box

Obsah balenia Roomy 3.0 PLUS PROFI:

 • Robzone Roomy 3.0 plus Profi
 • Profi kufrík
 • Nabíjacia základňa
 • 2x Virtuálná stena
 • Diaľkové ovládánie
 • Dvojstupňový mikrovláknový mop
 • 2x antistatický mop
 • Súprava kief Blue Care
 • Súprava kief Dog
 • Súprava univerzálných kief (inštalované vo vysávači)
 • Filtre s aktívnym uhlíkom a nanostriebrom (inštalované vo vysávači)
 • Univerzálny filter
 • Adaptér
 • Čistiaca kefka a skrutkovač

 

roomy-3-plus-profi-obsah-baleni-SK
 

Technické parametrE   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
roomy3 plus profi tech parametry SK
 

HODNOTENIE UŽÍVATEĽOV   |    SPÄŤ K MENU

 

 
 
layout Roomy 10
 

Časté kladené otázky   |    SPÄŤ K MENU

 

 
Kde je možné Robzone kúpiť?
 
Automatické vysávače Robzone kúpite priamo od našej spoločnosti na webových stránkach www.robzone.sk alebo ich môžte objednať telefonicky na čísle 776 867 377.
 
Aké typy podláh dokážu roboti Robzone čistiť?
 
Väčšina modelov automatických vysávačov Robzone výborne vyčistia koberce s dĺžkou vlasu do 0,5 až 1,5 cm a všetky hladké povrchy, ako linoleá, dlažby, plávajúce podlahy, drevené podlahy i parkety. Navyše modely Roomy 3.0 sú vybavené špeciálnym systémom pre zvlášť šetrné čistenie hladkých podláh. Model Duoro ďalej špeciálnym mopom Aquamax na mokré vytieranie.
 
Ako sa používa mop? Je nutné ho navlhčiť a používať čistiaci prípravok na podlahy?
 
Mop je antistatický, mikrovláknový, preto sa používa výhradne nasucho bez použitia čistiacich prostriedkov. Možno ho prať v práčke. Model Duoro má vo výbave dva typy mopov. Jeden mop je určený na suché zotieranie jemného prachu, druhý mop je vhodný na mokré vytieranie podláh. Mop Aquamax na mokré vytieranie podláh je potrebné pred jeho použitím navlhčiť vodou. Množstvo vody môže byť aj väčšie, ale voda by nemala voľne z mopu odkvapkávať. Množstvo vody odporúčame regulovať v závislosti na type podlahy, ktorú chcete upratovať. Pokiaľ budete vytierať drevenú podlahu alebo podlahu chcete len šetrne zotrieť, mop viac vyžmýkajte , aby bol len vlhký. Mop Aquamax je vyrobený ze štiepeného mikrovlákna, a preto nie je potrebné používať daľšie čistiace prípravky. Mop je možné prať v práčke.
 
Dokáže automatický vysávač prechádzať prahmi z miestnosti do miestnosti?
 
Prechodové lišty nie sú žiadnym problémom a klasické drevené prahy robot všeobecne zvládne do výšky 0,5 až 1,5 cm. Na dokonalé upratanie však odporúčame väčšie priestory rozdeliť do menších sekcií virtuálnymi stenami alebo prirodzene prahom medzi miestnosťami.
 
Ako si automatický vysávač poradí s vysokými kobercami a strapcami?
 
Strapce na perzských kobercoch odporúčame pred vysávaním schovať, alebo koberec zrolovať, vysávač by totiž mohol strapce nasať, alebo by sa mohli navinúť na rotačnú kefu. Potom by vysávač prerušil čistenie a nahlásil chybu. Neodporúčame automatické vysávače používať na koberce s dlhým vlasom nad 0,5-1,5 cm. Vôbec najvhodnejšie je koberec vyskúšať vopred, lebo niektoré typy zvláda dobre aj napriek dlhšiemu vlasu.
 
Za aký čas vysávač vyčistí izbu s rozlohou 50m² ?
 
Rýchlosť čistenia vysávača nezávisí len od rozlohy, ale aj podľa výkonnosti batérie. Tzn. Váš priestor bude čistiť tak dlho, dokým mu vystačí batéria a nezáleží na tom, aká je izba veľká. Potom zaparkuje do nabíjacej základne a začne sa nabíjať. Na menšie miestnosti možno využiť programy s kratším časovým limitom − 30 min., 15 min. pracovnej doby čistenia. Pri čistení priestoru s rozlohou 50 m² prejde každé miesto počas čistenia dva až trikrát. Dĺžka bežného čistenia na jedno nabitie batérie je 60-80 min. na hladkej podlahe a cca 45 min. na koberci.u modelu Roomy 3.0, model Duoro vydrží v prevádzke 90-120 min.
 
Aký veľký je kôš na smeti?
 
Model Roomy má priestorný, nadštandardne veľký odpadkový kôš s objemom jedného litra, model Duoro potom 0,8 liter! Ideálny pre veľké domácnosti alebo Vaše pohodlie, keď kôš netreba vysypávať príliš často. Po prvom vyčistení odporúčame skontrolovať obsah smetí v nádobke a podľa toho posúdiť, ako často bude treba kôš vysypávať. Štandardné koše majú objem cca 250 ml.
 
Aké náročné je čistenie vysávača?
 
Čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Po naplnení zberného koša (závisí od veľkosti miestnosti a znečistenia podlahy) stačí kôš jednoducho vysypať. Zberné koše nemajú žiadne papierové ani iné vrecúška. Kefky na spodnej strane postačí občas vyčistiť hrebienkom (je vo výbave) od usadeného prachu a vlasov a skontrolovať, či sa vlasy nenamotali na pohyblivé časti robota. Samozrejme, že do údržby patrí aj výmena filtrov.
 
Potrebuje vysávač výmenné vrecúška na smeti?
 
Nie. Nádobku na smeti stačí iba vysypať. Dômyselný systém filtrácie umožňuje jednoduché používanie bez papierových vrecúšok.
 
Aké energeticky náročné je automatické vysávanie?
 
Pri automatickom vysávaní je spotreba energie až 6x nižšia než pri bežnom ručnom luxovaní. Pritom efektivita čistenia je vďaka precíznosti robota mnohokrát vyššia.
 
Vymetie aj rohy v miestnosti?
 
Samozrejme. Bočná kefka dôkladne povymetá každý roh a prach držiaci sa pozdĺž stien. Model Duoro má bočné kefky dve, takže mu neunikne žiadne zákutie.
 
Bude byt vyčistený rovnako ako pri klasickom luxovaní?
 
Z vlastnej skúsenosti si trúfame povedať, že vyčistený bude skutočne dokonale. Predsa len, človek nie je stroj a robot čistí tak dlho, dokým podlaha nie je ako zo škatuľky.
 
Dokáže vysávač pozbierať aj rozsypané smeti, na ktoré bežne používame metličku s lopatkou?
 
Presne pre takéto prípady majú Robzone vysávače program SPOT, pre dôsledné čistenie 1 m². Druhou možnosťou je využiť diaľkové ovládanie a vysávač naviesť na znečistené miesto, rovnako ako autíčko na diaľkové ovládanie, a navigovať ho na dôkladné vyčistenie daného miesta. Model Duoro má diaľkové ovládanie cez bluetooth, takže jeho použitie je veľmi jednoduché.
 
Ako zamedzím tomu, aby vysávač čistil len jednu miestnosť a neprešiel do ďalšej, keď izbu nemožno zatvoriť dvermi?
 
V takýchto situáciách je vhodné použiť virtuálnu stenu. Je to malá veža, ktorú postavíte ku kraju miestnosti na mieste, kde chcete vysávaču zabrániť v ďalšom pohybe. Veža vysielaním digitálneho signálu vytvorí tzv. virtuálnu stenu, cez ktorú vysávač už ďalej neprejde.
 
Bývame v mezonetovom byte a obávam sa, že keď nechám vysávač pracovať v našej neprítomnosti, mohol by spadnúť zo schodov.
 
Vysávače Robzone sú veľmi inteligentné a zo schodov nespadnú! Vďaka oinfračerveným lúčom schody rozpoznajú a zmenia smer čistenia.
 
Akým spôsobom sa zásielky posielajú pri objednávke v e-shope?
 
Dopravu zaisťuje prepravná spoločnosť PPL, alebo si môžte zvoliť osobné vyzdvihnutie v sieti spoločnosti Zásieľkovňa. Pokiaľ si vyberiete službu PPL, vodič osobne kontaktuje zákazníkov na telefóne uvedenom v objednávke a snaží sa s každým si dohodnúť individuálny čas pre doručenie zásielky tak, aby čas odovzdania zásielky zákazníkovi maximálne vyhovoval. Ak navrhnutý termín dodania zákazníkovi nevyhovuje, je možné sa s vodičom dohodnúť na inom termíne. Zásieľkovňa Vás sama vyzve mailom alebo telefonicky k vyzdvihnutiu objednaného tovaru.
 
Ako si vysávač poradí s psími či mačacími chlpmi?
 
Model Roomy i Duoro majú dostatočne veľký zásobník na nečistoty, preto ani vysatie veľkého objemu zvieracích chlpov preňho nie je problémom. Spočiatku odporúčame pravidelnú kontrolu plnosti zásobníka, aby nedošlo k jeho preplneniu, a častejšiu bežnú údržbu a kontrolu, či nedošlo k zaneseniu koliesok jemnými chĺpkami alebo prachom zo srsti.
 
Ako si poradí s podlahovým vykurovaním (konvektormi)?
 
Automatický vysávač sa môže pri čistení dostať na mriežku konvektora a ak je mriežka široká, predné koliesko uviazne v mriežke a robot nemôže pokračovať v čistení. V takomto prípade pred konvektor umiestnite virtuálnu stenu alebo stabilnú mechanickú zábranu, aby sa robot na mriežku nemohol dostať.
 
V byte máme voľne položené káble od spotrebičov a počítača, ako si s nimi robot poradí?
 
Môže sa stať, že i navzdory funkcii zamedzujúcej namotávaniu káblov, robot kábel namotá na rotačnú kefu robota, čím môže dôjsť k jeho poškodeniu. S bežnými káblami si robot väčšinou dobre poradí, ale obzvlášť náchylné sú tenké káble od nabíjačiek na telefón apod. Odporúčame preto dávať pozor, aby pri čistení vysávač neprišiel do styku s voľne položenými káblami. Káble zakryte ochrannou lištou, pred čistením ich odstráňte z podlahy, alebo vysávaču zamedzte v prístupe k nim.
 
Vyčistí robot aj schodište?
 
Jednotlivé schody robot bohužiaľ sám vyčistiť nedokáže, naopak, jeho veľkou výhodou je, že vďaka IR senzorom zo schodov ani z inej vyvýšenej plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí automatický vysávač mokré a zaschnuté kaluže na podlahe?
 
Ak ide o väčšiu mokrú plochu, vysávač Robzone Roomy 3.0 sa voči styku s vodou chráni, aby nedošlo k jeho poškodeniu a tak vodu identifikujú senzory, načo sa robot zastaví alebo miesto obíde. Ak ide o drobné kvapky a zaschnuté škvrny, pri použití mopu ich zotrie, ale kvalita čistenia závisí aj od toho, akého charakteru nečistota je. Model Duoro je určený i na mokré vytieranie a voda v menšom množstve mu nevadí.
 
Ak máme v dome sklenenú podlahu a ešte aj sklenené schodište, budú senzory fungovať správne?
 
V moderných interiéroch sa tento druh podlahovej krytiny občas objavuje. Vzhľadom na princíp fungovania infračervených senzorov treba počítať s tým, že na priesvitných a priehľadných povrchoch môže logicky dôjsť k nesprávnemu fungovaniu týchto senzorov. Odporúčame robota vopred vyskúšať pod Vaším dohľadom a presvedčiť sa, že skutočne pracuje tak, ako má.
 
Je možné kúpiť robota na splátky?
 
Túto službu pre Vás pripravujeme.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.