Príslušenstvo Roomy 3.0 (Profi, Dog)

 
3
44 1344

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

   
 • Skladom >3 ks

  Bočná rotujúca kefa povymetá prach v rohoch, pozdĺž stien i nábytku. Je vhodná na hladké podlahy i koberce. Kefu odporúčame vymeniť za novú raz za 3 mesiace alebo podľa opotrebenia.

  Balenie: 1 ks (štvorramenná kefa)


  €3.14 bez DPH
  €3.77
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Extra jemná bočná kefa na šetrné čistenie hladkých podláh, ideálna na drevené a laminátové povrchy. Povymetá prach v rohoch, pozdĺž stien i nábytku. Kefu odporúčame vymeniť za novú raz za 3 mesiace alebo podľa opotrebenia.

  Balenie: 1 ks


  €3.72 bez DPH
  €4.46
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Široká rotačná kefa so špirálovitým rozmiestnením štetín zvyšuje účinnosť vysávania hladkých podláh. Dôkladne prečeše koberce a zároveň je jemná k hladkých podlahám. Kefu odporúčame vymeniť za novú, keď je silne znečistená a nemožno ju už vyčistiť.

  Balenie: 1 ks


  €4.04 bez DPH
  €4.85
     
  Výrobca: Robzone
 •  
 • Skladom >3 ks

  Široká rotačná kefa so špirálovitým rozmiestnením extra jemných štetín zvyšuje účinnosť vysávania hladkých podláh. Vďaka tomu počas vysávania jemný prach víri oveľa menej a chuchvalce prachu sa prenášajú priamo do zbernej nádoby. Kefu odporúčame vymeniť za novú, keď je silne znečistená a nemožno ju už vyčistiť.

  Balenie: 1 ks


  €5.32 bez DPH
  €6.38
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Hlavná kefa vyvinutá priamo pre čistenie podláh v domácnostiach s chlpatými maznáčikmi. Štetiny sú na kefe osadené do špirály, čo zaisťuje odolnosť kefy proti namotávaniu zvieracích chlpov a uľahčuje jej čistenie. Špirálová kefa vyniká aj svojim širokým záberom a oproti bežným robotickým vysávačom obsiahne čistenú plochu rýchlejšie. Pri pravidelnom používaní sa výrazne v byte znižuje prašnosť a množenie roztočov zo zvieracej srsti. Kefu odporúčame vymeniť za novú, keď je silne znečistená a nemožno ju už vyčistiť, alebo keď jej štetiny sú už opotrebované.

  Balenie: 1 ks


  €5.32 bez DPH
  €6.38
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Sieťový adaptér, pomocou ktorého sa pripája nabíjacia základňa do elektrickej siete. Je tiež možné nabíjať vysávač priamo.

  Balenie: 1 ks


  €7.43 bez DPH
  €8.92
     
  Výrobca: Robzone
 •  
 • Skladom >3 ks

  Antistatický špeciálne tvarovaný dvojstupňový mop účinne stiera aj ten najjemnejší prach z hladkých podláh. Vynikajúci doplnok na dokonalé a pritom šetrné čistenie hladkých podláh, zvlášť vhodný pre všetky typy plávajúcich a drevených podláh, ktoré trpia pri vytieraní vodou. Mop je vyrobený z kvalitných mikrovlákien, vhodných na používanie výhradne nasucho. Po čistení stačí z mopu odstrániť zotretý prach, prípadne ho vyprať v pračke.

  Balenie: 1 ks
  Farba: zelenobiela
  Rozmery: 20 x 12 cm


  €8.94 bez DPH
  €10.73
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Päťfázový filtračný systém Roomy zaisťuje účinné zachytenie prachových častíc nasatých do odpadovej nádoby. Nová technológia filtrácie s použitím aktívneho uhlíka a nanostriebra neutralizuje nepríjemné pachy, filtruje aj tie najjemnejšie čiastočky prachu a spoľahlivo absorbuje škodlivé látky zo vzduchu. Pre zachovanie kvality filtrácie odporúčame filtre pravidelne čistiť a raz za 2 až 3 mesiace ich vymeniť za nové.

  Balenia: 1 súprava (3 diely)
  Rozmery: 16 x 6,5 cm


  €9.27 bez DPH
  €11.12
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Sada príslušenstva k robotickému vysávači Roomy 3.0.

  Balenie: 1x dvojstupňový mop Roomy, 1x univerzálna hlavná kefa, 1x hlavná kefa Blue Care, 1x hlavná kefa Dog, 1x bočná univerzálna kefa, 1x bočná kefa Blue Care

  €36.57 (–30 %)
  €21.33 bez DPH
  €25.60
     
  Výrobca: Robzone
 •  
 • Skladom >3 ks

  Virtuálnu stenu Roomy 3.0 využijete na vymedzenie plochy na čistenie. Môžete tak zamedziť vysávaču prejsť do ďalších miestností, ktoré nemožno zatvoriť pomocou dverí, alebo mu vyhradíte určitú časť vo veľkom priestore (haly, priestorné obývacie izby alebo spojené obývacie izby s kuchynským kútom). Zdroj vo virtuálnej stene vysiela infračervené lúče, ktoré vytvoria „virtuálnu stenu" a vysávaču tak zamedzia v ďalšom pohybe. Virtuálnu stenu napájajú dve batérie typu D - MONO -R20P, ktoré nie sú súčasťou balenia.

  Balenie: 1 ks
  Farba: zlatá
  Rozmery: výška 11cm, šírka 5 cm, hĺbka 9,5 cm


  €22.40 bez DPH
  €26.88
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Pripevnený špeciálne tvarovaný dvojstupňový antistatický mop účinne stiera z hladkých podláh aj ten najjemnejší prach. Vynikajúci doplnok pre dokonalé a pritom šetrné čistenie hladkých podláh, zvlášť vhodný pre všetky typy plávajúcich a drevených podláh, ktoré trpia pri vytieraní vodou. Jednoducho ho pricvaknete do pripraveného závesu a Roomy používate ako obyčajne. Po skončení čistenia stačí z mopu odstrániť zotretý prach, prípadne ho vyprať v pračke. Odporúčame prikúpiť náhradné antistatické mopy pre striedanie. Mop sa používa výhradne nasucho na hladké podlahy.

  Balenie: 1x mopový modul + 1 antistatický dvojstupňový mop 
  Rozmer: 205 x 120 mm


  €23.37 bez DPH
  €28.04
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom >3 ks

  Automatický vysávač Roomy môžete pohodlne navigovať aj pomocou diaľkového ovládania. Tento zábavný spôsob ocenia najmä muži, lebo automatický vysávač možno ovládať podobne ako autíčko. A naopak, ženy zasa určite využijú možnosť privolať si Roomy na rozsypané smeti alebo na upratanie drobných nečistôt namiesto vláčenia sa s bežným vysávačom. Diaľkové ovládanie ponúka voľbu všetkých čistiacich programov a navyše zvýšenie rýchlosti pohybu vysávača. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Roomy 2.0, ale možno ho prikúpiť aj k modelu Roomy Silver. Diaľkové ovládanie sa nabíja dvoma batériami typu AAA-LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.

  Balenie: 1 ks (batéria nie je súčasťou balenia)
  Rozmery: 4,5 x 12,5 x 2 cm


  €31.70 bez DPH
  €38.04
     
  Výrobca: Robzone
 •  
 • Skladom >3 ks

  Nabíjacia základňa automaticky privolá Roomy na zaparkovanie a dobitie batérie, len čo sa skončí čistenie, alebo ak batéria hlási nedostatok energie. O nič sa nemusíte starať. Adaptér nie je súčasťou balenia.

  Obsah balenie: 1 ks
  Rozmery: 120 x 160 mm
  Farba: zlatá


  €35.97 bez DPH
  €43.16
     
  Výrobca: Robzone

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.