Robot priamo od výrobca


main_banner

 

Direkt_cart

Prostredníci zvyšujú predajné ceny v priemere o 35%. To je príliš peňazí za málo úžitku.

Obchodné predajné siete, ako sú kamenné predajne a internetové trhoviská si za svoje služby účtujú 25-30% naviac za skutočné ceny výrobku.

Pridajte 7% pre veľkoobchody a celkové navýšenie predajnej ceny je medzi 32 a 37%. Koľko by museli stáť naši roboti, keby sme ich ponúkali tradičnou cestou cez obchodné siete?

Duoro Profi by miesto 361,10 Eur na našom e-shope by stál 476,65 Eur až 494,71 Eur

To by bolo navýšenie ceny o 115,55 Eur až 133,61 Eur 

Roomy 4.0 Profi by miesto 319,00 Eur musel stáť 407,90 Eur až 423,33 Eur

To by bolo navýšenie ceny o 98,9 Eur až 114,33 Eur

Preto predávame našich robotov výhradne cez náš značkový e-shop www.robzone.sk. Za svoje peniaze tak dostávate najvyššiu protihodnotu.

 
 
Direkt_talk

Chceme mať priamy kontakt s užívateľmi našich robotov. Je to výhodné pre našich užívateľov i pre nás, ako výrobcov.

Naši užívatelia majú priamy a rýchly prístup ku konzultáciám a asistencii. To im pomáha, aby zo svojho robota dostali čo najviac, aby im u nich doma upratoval čo najlepšie a bez porúch. Každý byt je iný, líši sa i životný rytmus domácností, skladba podlahových krytín, domáci miláčikovia, dlhé vlasy atď.

V obore pracujeme už 8 rokov a vieme, ako sa v Čechách upratuje, ktorý robot je pre Vás najvhodnejší a radi Vám poradíme s výberom i s prevádzkou.

Našich robotov neustále vyvíjame, prispôsobujeme trendom v bývaní. K tomu je spätná väzba od našich zákazníkov a ich postrehy z praktickej prevádzky v desiatkach tisíc domácností nenahraditeľná.

 
 
Direkt_repair

Chceme poskytovať rýchly servis našich robotov.

Chceme, aby naši roboti trávili v servise minimum času, pretože keď si na nich zvyknete, nechcete už upratovať ručne. Nechceme, aby medzi nami stál prostredník, ktorý znovuuvedenie robota do prevádzky administratívne zdržuje.

Naši technici sa priamo podieľajú na vývoji našich robotov a vedia o nich všetko. Pri poruchách, ku ktorým občas dochádza, často ani nemusíte strácať čas a robota posielať do opravy. Stačia konzultácie s technikom a poruchu odstránite rýchlo sami.

Pri vážnejších poruchách sa môžete spoľahnúť, že robota rýchlo a odborne opravíme. Máme ten najkvalifikovanejší personál, všetky originálne náhradné diely i diagnostickú techniku a špeciálne nástroje.

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.