Príslušenstvo Duoro XCLEAN (PROFI)

 
3
46 1346

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

   
 • Skladom

  Balenie: 1x Tesniaci rámček

  €2.83 bez DPH
  €3.40
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom

  Hepa filter je jedným z najdokonalejších filtrov na odstraňovanie prachu, alergénov a roztočov. Nasávaný vzduch prechádza cez odpadovú nádobu, kde Hepa filter odstráni aj tie najjemnejšie čiastočky prachu, alergény a roztoče.

  Balenie: 1x Hepa filter Duoro XCLEAN

  €5.09 bez DPH
  €6.11
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom

  Dve bočné kefy Duoro vymetú akékoľvek nečistoty pozdĺž stien a v rohoch, zároveň tiež rozširujú záber upratovania a práca robota je tým pádom výrazne efektívnejšia. Kefy odporúčame vymeniť za nové každé 2-3 mesiace alebo podľa opotrebenia a znečistenia.

  Balenie:
   2x Bočná kefa Duoro XCLEAN

  €6.25 bez DPH
  €7.50
     
  Výrobca: Robzone
 •  
 • Skladom

  Mikrovláknový mop Duoro XCLEAN je určený k suchému stieranie prachu nečistôt, alebo ho môžete ľahko navlhčiť využiť na podlahy náchylné na prílišné namáčanie. Mop je vyrobený zo štiepeného mikrovlákna, ktorá sú stálou silou pritlačované k podlahe a svojimi hranami oddeľujú jemný prach, ktorý priľnul k podlahe a nedá sa vysať, pretože je elektricky nabitý. Mop je výmenný a ľahko ho vyperiete na 40° v práčke.

  Balenie:
   1x Mikrovláknový mop Duoro XCLEAN

  €7.69 bez DPH
  €9.23
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom

  Unikátny mop pre mokré a pritom ekologické vytieranie s dezinfekčným učinkom iónov striebra. Štiepené mikrovlákno dokonale priľne k povrchu podlahy a vyčistí i drevené a laminátové podlahové krytiny. Mop ľahko proveníte na mopovací modul, k ktorého je pri upratovaní priebežne máčaný čistou vodou. Mop je výmenný a ľahko ho vyperiete na 40° v práčke. Účinnosť dezinfekcie mopu Aquamax Silver sa neznižuje ani po 50 pracích cykloch.

  Balenie: 1x mop Aquamax Silver Duoro XCLEAN

  €10.90 bez DPH
  €13.08
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom

  Sada mopov pre mokré i suché vytieranie podlahy.
  Unikátny mop Aquamax Siver pre mokré a pritom ekologické vytieranie s dezinfekčným učinkom iónov striebra. 
  Štiepené mikrovlákno dokonale priľne k povrchu podlahy a vyčistí i drevené a laminátové podlahové krytiny. Mop ľahko proveníte na mopovací modul, k ktorého je pri upratovaní priebežne máčaný čistou vodou. Mop je výmenný a ľahko ho vyperiete na 40° v práčke. Účinnosť dezinfekcie mopu Aquamax Silver sa neznižuje ani po 50 pracích cykloch.

  Mikrovláknový mop Duoror XCLEAN je určený k suchému stieranie prachu nečistôt, alebo ho môžete ľahko navlhčiť využiť na podlahy náchylné na prílišné namáčanie. Mop je vyrobený zo štiepeného mikrovlákna, ktorá sú stálou silou pritlačované k podlahe a svojimi hranami oddeľujú jemný prach, ktorý priľnul k podlahe a nedá sa vysať, pretože je elektricky nabitý. Mop je výmenný a ľahko ho vyperiete na 40° v práčke.

  Balenie: 1x mop Aquamax Silver Duoro XCLEAN, 1x mop mikrovláknový Duoro XCLEAN

  €18.58 bez DPH
  €22.30
     
  Výrobca: Robzone
 •  
 • Skladom

  Virtuálnu stenu Duoro Xclean využijete na vymedzenie plochy na čistenie. Môžete tak zamedziť vysávaču prejsť do ďalších miestností, ktoré nemožno zatvoriť pomocou dverí, alebo mu vyhradíte určitú časť vo veľkom priestore (haly, priestorné obývacie izby alebo spojené obývacie izby s kuchynským kútom). Zdroj vo virtuálnej stene vysiela infračervené lúče, ktoré vytvoria „virtuálnu stenu" a vysávaču tak zamedzia v ďalšom pohybe. Virtuálnu stenu napájajú dve batérie typu R14/C, ktoré nie sú súčasťou balenia.

  Balenie: 1 ks
  Farba: čierná
  Rozmery: 100x95x40 mm

  €24.11 bez DPH
  €28.93
     
  Výrobca: Robzone
 • Skladom

  Akumulátor (baterii) možno vymeniť samostatne, bez nutnosti návštevy servisného strediska.
  Obsah balenie: 1x akumulátor

  €37.59 bez DPH
  €45.11
     
  Výrobca: Robzone

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.